Top Baneris

Nauja langų sistema atveria platesnių galimybių architektams (1)

2017 gegužės 18 d.
Pasidalykite straipsniu

Įprasta, kad novatoriškos kompanijos savo jubiliejiniais veiklos metais rinką pamalonina puikiomis naujovėmis. Vienintelis Baltijos šalyse plastikinių langų ir durų profilių gamintojas GEALAN BALTIC – ne išimtis. Šiais metais Lietuvoje veiklos 20-metį žyminti kompanija pristato modernią sistemą GEALAN-KUBUS®. Gamintojai neabejoja, kad ši sistema privers specialistus aiktelėti – nieko panašaus rinkoje dar nėra buvę.

Ištisinio stiklo sistema GEALAN-KUBUS® – tai absoliuti naujovė PVC profilių sistemų sferoje, atverianti visiškai naujas plastikinių langų dizaino galimybes architektūroje. Daugiau šviesos ir skaidrumo patalpoms suteikiantys dideli stikliniai paviršiai garantuoja dar didesnę veiksmų laisvę. Naudojant naują sistemą išnyksta riba tarp patalpos vidaus interjero ir už lango esančio vaizdo.

„Ši sistema – unikali. Neabejoju, kad architektai atras naujų galimybių ją naudodami ir sukurs nemažai išskirtinių projektų. GEALAN-KUBUS® sistema kuria naują plastikinių langų formų kalbą architektūroje“, – sakė bendrovės GEALAN BALTIC vadovas Jaunius Šileikis.

Nauja sistema GEALAN-KUBUS® – kelis dešimtmečius nokintas ir lauktas vaisius. Ta pati sistema užtikrina daugiau šviesos, nes joje yra mažiau rėmų ir daugiau stiklo, nepriekaištingą stilių, puikią šilumos izoliaciją ir kitus novatoriškus sprendimus.

Itin siauras rėmas ir paslėpta varčia, o to PVC profilių sistemose dar nėra buvę, leidžia pastatų fasadus projektuoti taip, tarsi jie būtų iš berėmio stiklo. Iš išorės praktiškai nematoma varčia, vienodas matomo rėmo plotis, sutapdintos varčios ir rėmo plokštumos vidaus pusėje konstrukcijai suteikia vientisumo ir tarsi ištrina ribas tarp vidaus ir išorės. Kartu konstrukcija pasižymi puikiomis statinėmis ypatybėmis ir šilumos izoliacija, kurią užtikrina GEALAN-STV® technologija, t. y. stiklo paketo klijavimas prie varčios visu perimetru bei GEALAN-IKD® technologija, t. y. specialios šilumą izoliuojančios putos profilio viduje.

Unikali sistemos ypatybė – vienodas 100 mm dydžio varčios ir rėmo bei statramsčio profilių kombinacijų plotis. Dėl to visos matomos rėmo dalys yra vienodos, o tai suteikia estetikos ir simetrijos pojūtį.

gealan kubus 3

Rėmų geometrija tokia, kad langus iš GEALAN-KUBUS® ypač /lengva prižiūrėti, valyti jų rėmus. Kuriant profilio geometriją atsižvelgta į išorinio rėmo kontūro aptakumą, rėmo sąvaroje atsisakyta tarpinės, o pats rėmas išlenktas imituojant vidurinę tarpinę.

GEALAN-KUBUS® profilių sistema leidžia pagaminti tokias šiuolaikines langų ir durų konstrukcijas, kurios nebuvo pasiekiamos klasikinėms plastikinių langų sistemoms. Naujoji GEALAN-KUBUS® sistema savo klientams suteikia galimybę ne tik visiškai ar iš dalies paslėpti lango rėmą šiltinamajame sluoksnyje, taip paliekant didesnį matomo stiklo plotą, bet ir pasirinkti norimos spalvos profilius bei langus. Galime užmiršti tik baltos spalvos plastikinių langų rėmus. Nuo šiol ir langai gali tapti išskirtine jūsų namų interjero dalimi.

Spalvoti profiliai, gaminami pagal unikalią ACRYLCOLOR technologiją – irgi yra naujovė rinkoje. Spalva išgaunama ne įprastai laminuojant ar dažant rėmo paviršių, o gamybos procese suliejant žaliavų sluoksnius. Todėl paviršius tampa du kartus kietesnis, atsparus atmosferos poveikiui, nesilupantis ir nesibraižantis. Dabar galima užmiršti tik baltos spalvos plastikinių langų rėmus. Nepakartojama spalvoto paviršiaus kokybė išgaunama pasitelkus išskirtinę ACRYLCOLOR technologiją.

gealan kubus 4GEALAN BALTIC vadovas J. Šileikis sakė, kad naujoji GEALAN-KUBUS® sistema yra šiuo metu novatoriškiausia plastikinių langų rinkoje. „Ir tokį rezultatą padėjo pasiekti GEALAN koncerno strategija investuoti į inovatyvių produktų kūrimą bei siekis gaminti vis kokybiškesnę produkciją, vis aukščiau keliama kokybės kartelė – ji šiuo metu iškelta labai aukštai, bet leisti jos tikrai nesirengiame“, – patikino J. Šileikis.

Per dvidešimt veiklos Lietuvoje metų GEALAN BALTIC nuėjo ilgą, įdomų kelią. Koncernas GEALAN kone pirmasis Baltijos šalių langų gamintojams pradėjo tiekti plastikinių langų ir durų profilių sistemas, o po keleto metų įsteigus atstovybę ir gamyklą Vilniuje tęsė naujovių tiekėjo tradiciją. Išprususi rinka – ir GEALAN BALTIC indėlis. Įdėta begalė pastangų norint parodyti, kad prastos šilumos charakteristikos langai yra į balą išmesti pinigai: sutaupyti keletas šimtų eurų per porą metų iš kišenės išslys mokant brangiau už šilumą.

GEALAN BALTIC didžiąją dalį pelno investuoja į naujų produktų gamybą, į augimą, naujų rinkų paiešką. O kiekviena nauja rinka susijusi su papildomomis investicijomis: skiriasi gamybai būtini sertifikatai, langų formos, net standartinė balta spalva kitokia. Pavyzdžiui, vien tam, kad galėtų gaminti profilius Prancūzijai, Vokietijai ir Olandijai, GEALAN BALTIC turėjo papildomai sertifikuoti savo gaminius pagal specifinius kiekvienos šalies reikalavimus.

„Įmonės dvidešimtmetį pasitinkame su tikrai jo vertomis naujovėmis. O paklausos tendencijos gana aiškios, ir jos mus džiugina: rinka, ypač Lietuvoje, labai kryptingai eina pažangumo, kokybės link. Langas jau vertinamas ne tik kaip itin svarbus funkcinis, bet ir dizaino elementas, tad dažniau renkamasi spalvotus rėmus. Pigių sistemų, kurių šilumos charakteristikos prastos, praėjusiais metais Lietuvoje nepardavėme nė vieno metro, o ypatingomis energinio efektyvumo ypatybėmis išsiskiriančio mūsų premium klasės produkto – sistemos GEALAN S 9000 – pardavimai praėjusiais metais ūgtelėjo nuo 5 iki 20 proc. Tad nusiteikę esame tikrai optimistiškai, planuojame sveiką dešimties procentų augimą ir į ateitį žvelgiame drąsiai. Esu įsitikinęs, kad užsibrėžtus tikslus padės pasiekti ir naujoji GEALAN-KUBUS® sistema“, – sakė GEALAN BALTIC vadovas J. Šileikis.

gealan kubus 2

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
  • Laima

    2020-02-23, 14:04  

    Laba diena,
    Susidureme su problema, reikia rusio nauju langu, taciau negalime deti plataus remo, Gal galit pasiulyti sitai problemai spresti. Aciu.

Rekomenduojami video