„Namų pynių“ kvartale tvyro pabaigtuvių nuotaikos

2019 kovo 13 d.
„Namų pynės“
„Eikos“ vizual.

Nekilnojamo turto plėtros įmonės „Eika“ įgyvendiname projekte „Namų pynės“ pradeda kilti paskutinieji namai – „Muskatas“ ir „Migdolas“. Tuo pačiu pradedami ir paskutiniųjų projekte 112 butų pardavimai.

Paskutiniojo etapo A+ klasės namų – „Muskato“ ir „Migdolo“ – statybos ir pats projektas bus visiškai baigtas metais anksčiau, nei planuota. Nuo pat plėtros pradžios kvartalas tapo labai populiarus tarp naujų namų ieškančių vilniečių. Tikimasi, kad 2020 m. kovo mėn. projektas bus visiškai baigtas ir galutinai suformuotas kvartalas Žirmūnuose.

Projekte „Namų pynės“ suprojektuota 420 butų, kuriuose įsikurs per 400 šeimų. Šiuo metu jau yra pastatyti 308 butai, iš kurių parduota 270, arba 88 proc. butų.  Pirmuose dvejuose devynaukščiuose – „Saulėgrąža“ ir „Aguona“ – jau įsikūrė paskutinieji gyventojai, o likusiuose trijuose namuose dar galima išsirinkti namus iš esamų 38 laisvų butų.

„Projekte „Namų pynės“ kiekvienas gali rasti savo ir šeimos poreikius atitinkantį būstą – namai statomi patogioje vietoje netoli miesto centro, vidiniame kieme yra žalioji zona bei vaikų žaidimų aikštelės, ramaus poilsio nedrumsčia automobiliai, nes jie statomi požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje, šalia parkavimo vietų įrengti ir nedideli sandėliukai. Tai privalumai, kuriuos įvertinę žmonės nusprendžia įsigyti butus būtent šiame projekte“, – teigia „Eika“ plėtros departamento direktorius Martynas Žibūda.

Paskutiniame projekto etape statomi du A+ klasės namai „Muskatas“ ir „Migdolas“, kurie rinką papildys 112 butų. Šiame etape įmonė pasiūlys išskirtinį dalyką – ant namo „Migdolas“ atsiras bendruomenę burianti terasa, kuria galės naudotis šiame name butus įsigyjantys žmonės. 150 kv. m. terasoje bus įrengtos bendruomenę buriančios grilio ir laisvalaikio zonos. Draugiškų kaimynų kompanijoje gyventojai galės mėgautis grilyje keptais patiekalais, o laisvalaikio zonoje atsipalaiduoti ir išpuoselėtų želdinių apsuptyje pasigrožėti miesto panorama ir vaizdu į Gedimino pilį.

„Namų pynės“ gyvenvietę „Eika“ pradėjo plėtoti 2016 m. Pirmo projekto plėtros etapo metu buvo pastatyti 2 daugiabučiai su 138 butais. Antrojo metu užbaigti taip pat 2 daugiabučiai „Ajeras“ bei „Linas“, būsto pasiūlą papildę 122 butais. Trečiame etape pastatytas 1 daugiabutis „Aviža“ su 69 butais. Bendros investicijos į 1,3 ha ploto „Namų pynių“ gyvenvietę sudaro apie 24 mln. eurų.

„Eikos“ vizual.

„Eikos“ inf.

Komentarai