Top Baneris

Namų apdailos centre „Unideco“ – pirmoji Lietuvoje specializuota bendradarbystės erdvė

2019 birželio 6 d.
„Unideco“, bendradarbystės erdvės
Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

Esate laisvai samdomas architektas ar interjero dizaineris? Tuomet turime gerų žinių – birželio viduryje namų apdailos centre „Unideco“ duris atvers pirmasis toks Lietuvoje specializuotas bendradarbystės centras, vadinamasis HUB’as. Čia architektūros ir interjero dizaino specialistai ras ne tik itin kokybiškai bei patogiai įrengtas darbo vietas, bet ir poilsio zoną, kuri transformuojasi į renginių, konferencijų erdvę. O svarbiausia – bendradarbystės centro rezidentai galės dalytis savo idėjomis, patirtimi su bendraminčiais, taip pat pagelbėti konsultacijų ieškantiems centro lankytojams.

Natūraliai kilo mintis transformuoti mūsų centrą iš tokio, kuriame susitinka tik pirkėjai ir pardavėjai, į tokį, kuriame į šią grandinę įsiterpia ir profesionaliai konsultuoti galintys specialistai.Audrius MOCKUS

Nauda – ir klientams, ir specialistams

„Unideco“ – profesionalių namų kūrėjų centras Vilniuje, po vienu stogu glaudžiantis net 33 specializuotus apdailos ir interjero medžiagų salonus. Namus dekoruojantys žmonės čia ne tik randa kokybiškų produktų, bet ir visuomet gauna reikalingų konsultacijų.

Audrius Mockus

Audrius Mockus.

„Startavome kaip namų apdailos prekių cen tras. Ilgainiui pamatėme, kad prekė nėra pagrindinis momentas, svarbiausia galutinis rezultatas, kurį gaus klientas. Tiek iš profesionalios pusės, tiek iš savo asmeninės patirties neabejotinai galiu teigti, kad visiems, įsirengiantiems namus, reikalinga profesionali pagalba. Ypač tai aktualu tiems, kurie tai daro pirmą kartą, nes priimti klaidingus sprendimus labai lengva. Taigi, natūraliai kilo mintis transformuoti mūsų centrą iš tokio, kuriame susitinka tik pirkėjai ir pardavėjai, į tokį, kuriame į šią grandinę įsiterpia ir profesionaliai konsultuoti galintys specialistai. Iki šiol mūsų klientai jau galėjo kreiptis į specialistus reikiamų patarimų, konsultacijų, tad bendradarbystės er dvės atsiradimas – žingsnis šio sumanymo plėtros link“, – teigia apdailos centro „Unideco“ generalinis direktorius Audrius Mockus.

Pasak šio centro vadovo, norima įtraukti daugiau specialistų, kurie čia turės ne tik darbo vietą, bet ir galimybę sutikti naujų klientų. „Unideco“ lankytojai galės gauti dar daugiau profesionalių patarimų ir efektyviau išleis savo projektui skirtus pinigus.

„Juk įsigyti prekę nėra sunku, bet įsigyti būtent tokią, kuri atitiks visus lūkesčius, yra pastangų, žinių ir laiko reikalaujantis procesas“, – neabejoja A. Mockus.

Pašnekovo teigimu, dabartiniai žmonės vis labiau skuba ir turi vis mažiau laiko. Taigi, turėti tokią darbo vietą, kurioje visai pašonėje yra daugelis profesinei veiklai būtinų instrumentų, kur reikalingas medžiagas, prekes galima iš karto apžiūrėti ir įvertinti, yra labai patogus sprendimas.

„Būsime pirmieji Lietuvoje, kurie įsteigsime specializuotą HUB‘ą architektams ir interjero dizaineriams. Pradedame nuo mažos apimties, o, sulaukę susidomėjimo, įgiję patirties, neslepiame ambicijų viską pakartoti jau didesniu mastu“, – sako „Unideco“ generalinis direktorius.

Projekto vizual.

Projekto vizual.

Visuomet stengiamės judėti koja kojon su pasaulinėmis tendencijomis, o tokie bendradarbiavimo centrai – sparčiai populiarėjantis reiškinys.Viktorija URBELYTĖ
Viktorija Urbelytė

Viktorija Urbelytė.

Jam antrina ir „Unideco“ rinkodaros vadovė Viktorija Urbelytė: „Visuomet stengiamės judėti koja kojon su pasaulinėmis tendencijomis, o tokie bendradarbiavimo centrai – sparčiai populiarėjantis reiškinys. Dėl mūsų orientacijos į klientą ir į sėkmingą tarpusavio bendradarbiavimą šios erdvės įrengimas buvo labai natūralus ir lauktas žingsnis.“

Jau birželio viduryje veikti pradėsiantis architektams ir interjero dizaineriams skirtas bendradarbystės centras gali pasiūlyti itin patogias darbo vietas su visa reikalinga įranga. Tai ne tik darbo stalai, bet ir A4–A3 spausdintuvas, spartus bevielis interneto ryšys, automatinės ritininės užuolaidos nuo saulės, iki darbo vietų atvesti elektros lizdai, rakinamos spintelės ir daiktų lentynos.

Be viso to HUB’o rezidentai turės galimybę nevaržomai naudotis čia pat įkurta laisvalaikio zona ir visais joje esančiais privalumais: aukštos kokybės kavos aparatu, moduliniais minkštasuoliais, iš kurių nesudėtinga susistumdyti sau patogias zonas susitikimams, taip pat visa konferencine įranga (konferencinėmis kėdėmis, projektoriumi, garso sistema, mikrofonais).

Projekto vizual.

Projekto vizual.

Įkvepianti ir patogi erdvė

Kaip ir galima tikėtis, namų apdailos centro atstovai didelį dėmesį skyrė bendradarbystės centro interjerui. Ši erdvė ne tik turės visas darbui reikalingas priemones, bet ir pasižymės išskirtiniu ir čia dirbsiantiems žmonėms itin pritaikytu interjeru.

„Kuriant šį visuomeninį interjerą, teko galvoti ne apie konkrečią šeimą ar asmenį, o apie daugumą žmonių. Teko ieškoti patogių, universalių sprendimų. Viso interjero esmė ir idėja – modulinė, besitransformuojanti erdvė. Laisvalaikio erdvė, vadinamoji „chill zona“, iš jaukios konsultacijų, pašnekesių zonos su minkštasuoliais gali greitai virsti į erdvę su projektoriumi konferencijoms ar renginiams“, – pasakoja interjero dizainerė Karolina Jurgulytė.

Pašnekovė atskleidė, kad suprojektuotame stiklo kube iš visų čia esančių šešių darbo vietų keturi stalai, turintys trapecijos formą, gali būti jungiami ir taip sudaryti patogų išdėstymą dizainerių bei architektų darbui. Sandėliavimo erdvės neakcentuotos, jos suprojektuotos taip, kad įsilietų į interjerą.

Bendradarbystės erdvėje stovėsiantys suprojektuoti baldai – moduliniai. Jungiant trapecijos formos minkštasuolius, galima išgauti daug formų ir sukurti skirtingas nuotaikas. Šešiakampiai staliukai gali virsti dideliu bendradarbystės stalu arba likti atskiri. Nepamirštos ir pačio namų apdailos centro „Unideco“ spalvos: geltoni akcentai buvo derinti su juoda ir pilka, taip pat įvedant medžio motyvą.

Projekto vizual.

Projekto vizual.

„Vienas pagrindinių iššūkių buvo sugalvoti, kaip tiek daug funkcinių erdvių sutalpinti į sąlyginai nedidelį plotą. Sprendimas daryti modulinę erdvę išsprendė daug problemų. Visa komanda ir žmonės, kurie prisidėjo prie šio projekto įgyvendinimo, įdėjo labai daug nuoširdaus darbo dėl bendro tikslo, tad galime drąsiai vienas kitam paploti ir padėkoti. Nuoširdžiai manau, kad dizaineriams ir architektams tai taps nuostabia darbo vieta su daug privalumų. Bus patogu pasikviesti potencialų klientą į konsultaciją, pasivaikščioti po visą centrą, išrinkti tai, ko jam reikia, juk viskas po ranka“, – teigia K. Jurgaitytė.

Visiems bendradarbystės erdvės rezidentams bus išduotos specialios kortelės, kurios leis patekti į HUB‘o zoną, kiekvienam numatytos rakinamos spintelės, spausdinimo galimybė. Visus rūpimus klausimus bus galima aptarti erdvėse gurkšnojant labai skanią kavą ar arbatą.

„Dirbant tokioje aplinkoje nuolat tobulėjama, nes kaskart galima dalytis informacija su parduotuvių „Unideco“ konsultantais apie pasirodžiusias naujienas, apie tai, ką jie siūlo šiandien. Taip pat ši erdvė pačius specialistus skatins tarpusavyje keistis idėjomis, jungtis, bendradarbiauti ar net kurti bendrus projektus ateityje“, – sako er dvės interjerą kūrusi dizainerė.

„Unideco“ įsikursiančiame HUB‘e bus laukiami ne tik nuolatines darbo vietas turintys specialistai, bet ir kiti architektai bei interjero dizaineriai.

„Lauksime visų, kuriems reikia erdvės susitikimams, konsultacijoms, taip pat konferencijų ar renginių vietos. Tokie specialistai gaus mūsų partnerystės korteles ir galės naudotis reikiamomis patalpomis. Bendradarbiavimas, naujų idėjų gimimas ir abipusė nauda – tokios pagrindinės šio specializuoto HUB‘o idėjos“, – reziumuoja „Unideco“ rinkodaros vadovė V. Urbelytė.

unideco logo

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video