Top Baneris

Miunchene – pirmosios užuominos apie parodos „bauma 2016“ staigmenas

2016 sausio 20 d.
Pasidalykite straipsniu

Miunchenas (Vokietija) pademonstravo, kad jau yra pasiruošęs šių metų balandžio 11–17 dienomis vyksiančiai didžiausiai tarptautinei statybos mašinų, techninkos, statybinių medžiagų mašinų ir kalnakasybos mašinų parodai „bauma 2016“. Kas trejus metus rengiama paroda sutraukia didžiausius pasaulyje statybinės technikos gamintojus, kurie pristato iki tol dar nedemonstruotas naujoves.

Sausio 19–20 dienomis parodos organizatoriai pabendrauti su gamintojų atstovais į Miuncheną pakvietė žurnalistus. Daugiau kaip 200 kompanijų atstovai kol kas dalijasi tik užuominomis apie tai, ką lankytojai pamatys po kelių mėnesių vyksiančioje parodoje. Dalyvauti media dialoge su gamintojais parodos organizatoriai iš Lietuvos pakvietė žurnalo „Statyba ir architektūra“ atstovus.

bauma_2

Nuo 1954 metų rengiama paroda „bauma“ sulaukia vis daugiau dėmesio. Pastarojoje parodoje, vykusioje 2013 metais, pasiekti net keli rekordai: dalyvių, užimto ekspozicijų ploto ir lankytojų. 575 tūkst. kvadratinių metrų ekspozicinio ploto tąkart užėmė 3421 dalyviai iš 57 šalių, o parodą aplankė daugiau kaip 535 tūkst. lankytojų iš 200 šalių.

bauma_3Šiais metais pagrindiniai „bauma“ parodos sektoriai: statybų aikštelė (statybinė technika, statybų transporto priemonės, kranai, keltuvai, statybų įranga ir pan.); statybinių medžiagų gamyba (cemento, kalkių, gipso mišinių gamyba, asfalto gamyba, įrenginiai betonui paruošti ir transportuoti, statybinių medžiagų pakavimas); kasyba, žaliavų išgavimas ir apdorojimas; paslaugų teikimas ir produkcijos tiekimas (ryšių ir navigacinė technika, testavimas, matavimas, komunikacinės priemonės, darbų sauga).

Kartu buvo pristatyta ir kita tarptautinė paroda IFAT. Tai – vandens, nuotekų bei atliekų valymo technologijų paroda, rengiama kas dveji metai. Šiemet IFAT paroda jubiliejinė, 50-oji. Ji vyks gegužės 30 – birželio 3 dienomis Miuncheno tarptautiniame kongresų centre.

Šiemet IFAT parodos pagrindiniai sektoriai – vanduo ir nuotekos; atliekų tvarkymas; gatvių valymas; užterštų vietovių valymas; išmetamųjų dujų ir oro valymas; triukšmo mažinimas.

Apsilankyti IFAT parodoje kviečiami aplinkosaugininkai, vandens apsaugos ir nuotekų ir atliekų šalinimo specialistai, šio sektoriaus pramonės atstovai, projektuotojai, inžinieriai, mokslininkai. Parodos programoje – forumai, diskusijos, naujų technologijų pristatymai.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video