Top Baneris

„Markučių“ pozicijos Švedijos NT rinkoje tvirtėja

2017 kovo 7 d.
Projekto vizual.
Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

Bendrovė „Markučiai“ pasirašė sutartį dėl naujų daugiabučių skirtinguose Švedijos miestuose statybų. Bendra projekto vertė – daugiau nei 30 milijonų eurų. Projektai bus įgyvendinami pagal „design–build“ modelį, kuomet įmonė atsakinga už pastatų konstrukcijų projektavimą, gamybą, logistiką ir statybą bei BIM metodologijos naudojimą.

Dalis daugiabučių išsiskiria unikalia betoninių fasadų apdaila, naudojant matricos paviršius, įvairius grafinius atvaizdus bei spalvotus betonus. Įgyvendinant architektų sumanymus ir užsakovų pageidavimus, sieninės plokštės su pasirinkta išorinio sluoksnio betono apdaila bei kitos pastatų konstrukcijos, reikalingos projekto įgyvendinimui, bus pagamintos Lietuvoje, „Markučių“ gamyklose bei transportuojamos į Švediją per Lietuvos ir Latvijos uostus.

Derybos dėl projektų užtruko beveik metus. Priimant palankų sprendimą buvo atsižvelgta ne vien į kainą, tačiau ir į įmonės sukauptą patirtį Skandinavijos rinkose įgyvendinant „design–build“ tipo projektus.

Viename iš didžiausių 2016 metais įgyvendintų daugiabučių projektų Jonšiopingo mieste, Švedijoje, „Markučių“ statybų apimtys siekė daugiau nei 40 tūkstančių kvadratinių metrų. Šįmet planuojamos statybų apimtys išaugs iki 60 tūkstančių kvadratinių metrų gyvenamojo ploto.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video