Top Baneris

Marijampolės sporto centre atnaujinama žiūrovų tribūna (1)

2023 rugpjūčio 3 d.
Marijampoles sporto centras
Marijampolės savivaldybės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Marijampolės sporto centre tęsiami atnaujinimo darbai. Įstaigoje apsilankęs apsilankę Marijampolės savivaldybės vicemeras Artūras Visockis ir Savivaldybės administracijos Švietimo kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Nerijus Mašalaitis apžiūrėjo pradedamus žiūrovų tribūnos atnaujinimo darbus, rašoma savivaldybės pranešime spaudai.

A. Visockis džiaugėsi galėdamas stebėti Marijampolės sporto centro atnaujinimą: „Sutvarkius pastato fasadą ir jo prieigas, kitas žingsnis buvo tribūnų remontas. Vykdant šiuos darbus bus atnaujintos žiūrovų tribūnos, o kiek vėliau ir po jomis esantys sportininkų persirengimo kambariai bei dušai. Taip pat džiaugiamės, jog vykdant viešąjį pirkimą pavyko sutaupyti, todėl šios lėšos bus skirtos žiūrovų tribūną dengiančio stogo remontui. Šiuo metu jau vyksta pasiruošimas šių darbų viešojo pirkimo procedūrai. Tikimės, kad pirkimo procesas bus baigtas dar šį rudenį, tačiau patys darbai turėtų nusikelti į kitus metus“.

resize 1472x924 dsc07869
Marijampolės savivaldybės nuotr.

Žiūrovų tribūnos ir po ja esančių patalpų remonto darbams iš Marijampolės savivaldybės biudžeto skirta 278 tūkst. eurų. Projektą įgyvendinti planuojama iki šių metų lapkričio pabaigos.

Marijampolės sporto centro direktorius Karolis Bauža taip pat džiaugėsi atnaujinama įstaigos infrastruktūra. Direktorius akcentavo, kad naujoji tribūna bus aktyviai naudojama ne tik Marijampolės sporto centro auklėtinių, bet ir įvairių renginių ir sportinių čempionatų metu. Marijampolės sporto centre vyksta 15 sporto šakų treniruotės, kurias lanko apie 1000 sportininkų.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
  • vitas

    2023-08-03, 18:14  

    piigu ismetimas y bala ir zinau kas laimes tvarkyti stadiona.miesto tarybos deputato firma ranka ranka plauna

Rekomenduojami video