Top Baneris

Marijampolės Sporto centre tęsiasi pokyčiai

2023 liepos 13 d.
Marijampoles Sporto centras 1
Marijampolės savivaldybės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Marijampolės sporto centre jau kurį laiką vyksta intensyvūs remonto darbai, tvarkomos sporto bazės, atnaujinama sporto infrastruktūra, neseniai atnaujintas ir administracinio Marijampolės sporto centro pastato, esančio Sporto g. 1, fasadas. Siekiant, kad patekimas į šią sporto bazę taptų dar patogesnis ir patrauklesnis, senuosius dar sovietiniu laikotarpiu statytus vartus netrukus pakeis nauja tvora. Tačiau visuomenėje atsirado nuomonių, kad įrengiant naująją tvorą rangovai neva nugriovė kultūros paveldo objektą, rašoma savivaldybės pranešime spaudai.

Pasak Marijampolės savivaldybės vicemero Artūro Visockio, projektą, kuris dabar įgyvendinamas, prieš 10 metų parengė kompetentingi miesto architektai: „Senieji Sūduvos stadiono vartai neturėjo jokių saugotinų vertybių, tai patvirtina ir 2013 metais parengtas projektas, kuris yra suderintas su institucijomis.

Džiaugiuosi, kad šiandien tęsiame Sporto centro atnaujinimo darbus. Nauja tvora ne tik atvers atnaujintą pastato fasadą miestui, bet bus ir kur kas patogesnė. Nepamirškime, kad čia vyksta įvairūs turnyrai ir tarptautiniai sporto renginiai, todėl į šią sporto bazę turi patekti autobusai bei kita technika. Esame tvirtai apsisprendę, kad Sporto centras turi būti reprezentatyvus, patogus ir šiuolaikiškas. Ateityje tikimės, kad ir likusi šiuo metu stadioną juosianti aklina tvora bus pakeista perregima tvora.“

Anot Marijampolės sporto centro direktoriaus Karolio Baužos, per pastaruosius keletą metų Marijampolės savivaldybėje jaučiamas padidėjęs dėmesys sportui, tvarkomos sporto bazės ir gerinama sporto infrastruktūra. Jis taip pat pabrėžė, kad jau yra parengtas projektas išsaugoti senojo „Sūduvos stadiono“ pavadinimą – ant pastato stogo bus įrengtas atitinkamas užrašas bei Marijampolės sporto centro logotipas. Planuojama, kad naujoji tvora bus įrengta dar šio mėnesio pabaigoje.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video