Top Baneris

Lvovo gatvėje pradėtos dviejų daugiabučių statybos

2017 rugpjūčio 29 d.
Gyvenamųjų namų projekto „Centro Duetas“ vizual.
Gyvenamųjų namų projekto „Centro Duetas“ vizual.
Pasidalykite straipsniu

Vilniaus miesto centrinėje dalyje, šalia Konstitucijos prospekto, Lvovo g. 81, pradėtos naujo gyvenamųjų namų projekto „Centro Duetas“ statybos. Projektą sudaro du 6 ir 9 aukštų urbanistinės architektūros namai, kuriuose bus įrengti 1, 5, 2 ir 3 kambarių butai nuo 39 iki 74 kv. m. Iš viso projekte – 90 butų ir trys 100–120 kv. m ploto komercinės patalpos. Numatoma, kad „Centro Dueto“ statybų darbai bus baigti 2018 metų birželio mėn.

Abu namai statomi antroje namų linijoje nuo Lvovo ir Linkmenų gatvių, vidiniame kieme, todėl čia visada bus išskirtinai ramu. „Šalia esantis Konstitucijos prospektas ir jo prieigos stebina modernių verslo centrų plėtros apimtimis, kur susitelkusi stipri darbo jėga, kuri nori čia ne tik dirbti ir leisti laisvalaikį, bet ir gyventi. Jau dabar pastebime didelį susidomėjimą būstu būtent iš dirbančiųjų šalia esančiuose biuruose“, – pastebi „Ober-Haus“ Būsto departamento vadovas Audrius Šapoka.

Projekte įgyvendinami techniniai sprendimai orientuoti į gyvenimo komfortą, todėl pirkėjų itin vertinami. Tolygiam šilumos pasiskirstymui įrengiamas reguliuojamas grindų šildymas, šviežiam orui namuose užtikrinti – galimybė įsirengti rekuperaciją, natūralią dienos šviesą užtikrins dideli, grindis siekiantys langai. Butų suplanavimas kruopščiai apgalvotas nepaliekant neišnaudojamų kvadratinių metrų, o visi butai turės erdvias iki 17 kv. m ploto terasas. Namų teritorija bus apšviesta, įrengiamas kiemas ir žaidimų aikštelė. Vaizdo kameromis stebima automobilių stovėjimo aikštelė ir sandėliukai bus įrengti požeminėje aikštelėje.

„Trejus metus iš eilės augęs Vilniaus būsto rinkos aktyvumas ir kokybiškos vidutinės klasės pasiūlos stoka pačiame miesto centre – Konstitucijos prospekte ir jo prieigose – paskatino pradėti „Centro Dueto“ statybas. Itin daug dėmesio skyrėme techniniams, butų suplanavimo ir architektūriniams sprendiniams, puikiai žinome, kad tai itin svarbu gyventojų gyvenimo komfortui ir būsimam turto likvidumui jį nuomojant ar parduodant ateityje“, – pasakoja A. Šapoka.

Projekto investuotojas – UAB „Spaineta“, statybų valdytojas – UAB „Incorpus“, pagrindiniai statybų darbai – UAB „Naresta“, koncepcijos kūrimas, rinkodara ir pardavimas – UAB „Ober-Haus“ nekilnojamas turtas.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video