Top Baneris

„Luminor“ bankas akcione parduoda aštuonis pastatus

2020 kovo 3 d.
Panevezys luminor
Istorinis Lietuvos banko pastatas Panevėžyje.
Pasidalykite straipsniu

Prasidėjo registracija į septintąjį „Luminor bank AS“ banko ir įmonių grupei priklausančių nekilnojamojo turto (NT) objektų aukcioną, kurį organizuoja tarptautinė NT konsultacijų bendrovė „Newsec“. Kovo 25 dieną įvyksiančiame elektroniniame aukcione bus parduodami 8 objektai už 667,2 tūkst. eurų (neįskaitant PVM).

„Luminor bank AS“ banko ir jo įmonių grupei priklausančio NT aukcione siūlomų objektų kainos svyruoja nuo 7,9 tūkst. iki 354,3 tūkst. eurų. Objektai yra išsidėstę po visą Lietuvą – 6-iose šalies savivaldybėse – tad yra sudaromos galimybės investuoti strategiškai gerose vietose už konkurencingą kainą“, – tvirtina Jurgita Šilaikytė, „Newsec“ Tarpininkavimo grupės vadovė.

Dalies objektų kainos, palyginus su ankstesniu aukcionu, buvo sumažintos iki 20 procentų. Paliekama galimybė norimą objektą įsigyti ir nelaukiant aukciono pradžios. Tokiu atveju pirkėjai turi papildomai sumokėti priemoką, siekiančią 10 proc. pradinės objekto kainos.

Didžiausia pradine kaina – 354,3 tūkst. eurų – šiame aukcione yra parduodamas Panevėžio centre esantis 1931 m. statytas ir 2003 m. rekonstruotas administracinės paskirties pastatas. Daugiau nei 1000 kv. m ploto objekte šiuo metu yra įsikūręs „Luminor“ klientų aptarnavimo skyrius. Respublikos gatvėje esantis pastatas pasižymi išskirtine architektūra – tai istorinis Lietuvos banko pastatas. Šalia jo yra Juozo Balčikonio gimnazija, Registrų centro padalinys, centrinis paštas, kino teatras „Garsas“ ir administracinio teismo rūmai.

„Tai išskirtinis pastatas matomoje ir patogų susitikimą turinčioje miesto vietoje. Nuosavu transportu atkeliavę žmonės gali pasinaudoti šalia pastato esančiomis parkavimo vietomis, tad potencialiam pirkėjui yra sudarytos puikios sąlygos vystyti veiklą“, – apibendrina „Newsec“ Tarpininkavimo grupės vadovė.

Pastatatas Švenčionyse (Gedimino g.)

Pastatas Švenčionyse, Gedimino g.

Administracinės paskirties objektai taip pat parduodami Švenčionyse ir Molėtuose. Švenčionių centrinėje dalyje, Gedimino g., yra parduodamas 1940 metais iškilęs pastatų kompleksas, kurį sudaro 715,4 kv. m ploto administracinis pastatas bei bendrai daugiau nei 100 kv. m plotą užimantys du ūkiniai pastatai ir garažas. Komplekso pradinė 1 kv. m kaina siekia 95 eurus.

Molėtuose yra siūlomas pirkti 462 kv. m ploto pastatas, esantis pagrindinėje Vilniaus gatvėje, priešais miesto savivaldybę. Objekto pradinė 1 kv. m kaina siekia 132 eurus.

„Šie pastatai patrauklūs ir dėl savo patogios vietos, ir dėl infrastruktūros: juose įrengtos apsaugos sistemos, patalpos yra renovuotos, šalia objektų yra automobilių stovėjimo vietos“, – teigia J. Šilaikytė.

Pirkėjams taip pat bus pasiūlyti keli žemės sklypai. Brangiausias jų – 94,6 tūkst. eurų (neįskaitant PVM) kainuojantis komercinės paskirties sklypas Marijampolės centre, netoli geležinkelio stoties, Sasnavos gatvėje. Jo plotas – 0,79 ha.

Marijampolessklypumasyvas

Sklypai Marijampolėje.

Šio objekto kaina, palyginus su paskutiniu aukcionu, yra sumažinta 20 procentų. Su šiuo objektu ribojasi dar du aukcione siūlomi 0,25 ha ploto žemės sklypai, tinkami komercinei veiklai vystyti. Kiekvieno šių sklypų kaina siekia po beveik 30 tūkst. eurų (neįskaitant PVM).

Aukcione taip pat siūlomas Lubakos kaime (Elektrėnų sav.), netoli autostrados A1, esantis 5,9 ha žemės ūkio paskirties sklypas. Jo pradinė kaina siekia 10 tūkst. eurų.

Šiaulių rajone, Dainų kaime, už 7,9 tūkst. eurų (neįskantant PVM) siūlomi 4 besiribojantys gyvenamosios paskirties sklypai, tinkami mažaaukščių gyvenamųjų namų statybai, ir dalis inžinerinės paskirties sklypo. Jų bendras plotas sudaro 0,55 ha.

Registruotis į aukcioną galima iki kovo 24 dienos.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video