Top Baneris

LONGAS – novatoriška erdvė verslui

2019 balandžio 8 d.
Verslo ir prekybos centras LONGAS
Verslo ir prekybos centras „Longas“. Projektą parengė uždaroji akcinė bendrovė „V PROJEKTAI“. Projekto autorė – architektė Rūta Valatkevičienė.

Dviejų aukštų pastatas statomas strategiškai patogioje bei judrioje Veiverių gatvėje, kur bus puikiai pastebimas tiek pro jį pravažiuojančių kauniečių, kurių šioje miesto dalyje gyvena per 25 tūkstančius, tiek prošal keliaujančių miesto svečių.

A klasės verslo ir prekybos centras „Longas“ galės pasiūlyti novatorišką erdvę verslui bei patrauklias nuomos sąlygas. Šalia pastato įsikūrę tokie prekybos tinklai kaip „Maxima“, „Senukai“, Lidl“, verslo centras „Sitis“ užtikrintai skatins klientų pasiekiamumą.

Aleksote vyksta gyvenamojo rajono plėtra, tad statant vis naujus pastatus didėja ir gyventojų skaičius. Visa tai, be abejo, turi teigiamos įtakos prekybininkų veiklai ir verslo grąžai.

Patogi lokacija padeda pasiekti savo klientus, būti pastebimam. Naujiems klientams pritraukti, savo prekinio ženklo žinomumui ir matomumui didinti bei išsiskirti konkurencinėje aplinkoje galima reklamuojantis ten, kur ir dirbama – ant pastato fasado skirta specialia vieta reklamai.

Verslo ir prekybos centras „Longas“ Projekto vizual.

Verslo ir prekybos centras „Longas“. Projekto vizual.

Patogu ir taupu

Verslo ir prekybos centre „Longas“ nuomotis biurus bus patogu ir taupu. Taupyti kaštus ir optimizuoti veiklos sąnaudas leis energinis pastato efektyvumas ir pažangūs aptarnavimo sprendimai. Vienas jų – galimybė patogiai iškrauti ir sandėliuoti savo prekes specialiai įrengtose patalpose pastato cokoliniame aukšte.

„Longas“ projekto vystytojai nepamiršo ir smulkiojo verslo atstovų, kuriems siūloma išsinuomoti modernias mažesnių plotų patalpas. Čia vietą ras ir nedidelis apie 4–5 darbo vietų biuras, ir maža parduotuvė. Šalia šio verslo ir prekybos centro puikiai išvystyta infrastruktūra padeda pritraukti nuolatinius klientų srautus, strategiškai plėsti verslą.

Verslo ir prekybos centre „Longas“ sukurtos puikios patalpų nuomos sąlygos, todėl verslo atstovai gali lengviau atsikvėpti – užuot koncentravęsi į eksploatavimo išlaidas, jie daugiau laiko galės skirti savo vykdomai veiklai ir verslo grąžai.

Verslo ir prekybos centras „Longas“. Projekto vizual.

Verslo ir prekybos centras „Longas“. Projekto vizual.

Jaukus interjeras

Pasak „Art & Antiques“ interjero dizainerės Brigitos Marijos Norvaise, verslo ir prekybos centras „Longas“ išsiskirs savo moderniu ir naujausias tendencijas pristatančiu interjeru.

Aukštos kokybės medžiagos ir neutrali spalvų paletė, derinama su ryškių formų ir atspalvių akcentais, kurs jaukią bei ypatingą verslo centro atmosferą.

Verslo nuomai skirtose erdvėse bus įrengtos erdvios „lounge“ zonos, skirtos įmonių darbuotojų poilsiui bei jų lankytojų pasitikimui. Verslo centro darbuotojų patogumui taip pat bus įkurtos bendro naudojimosi virtuvėlės.

Daugiau informacijos – www.longas.lt

 RĖMĖJO TURINYS 

Komentarai