Top Baneris

Lietuvos statybų bendrovei – solidus JAV kariuomenės užsakymas

2016 gruodžio 21 d.
KAM nuotr.
KAM nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Statybų bendrovei „Mitnija“ patikėtas išskirtinis, daugiau nei 12 mln. eurų vertės Lietuvos ir Latvijos karinių oro pajėgų bazių infrastruktūros modernizavimo projektas, kurio užsakovas – „The United States Army Corps of Engineers“ – Jungtinių Amerikos Valstijų Gynybos departamentui pavaldus JAV kariuomenės padalinys, atsakingas už karinių ir civilinių objektų projektavimo ir statybos valdymą.

Latvijos Lielvardės kariniame oro uoste lietuviai suprojektuos ir pastatys lėktuvų atsarginių detalių sandėlį, gaisrinę bei papildomas patalpas, pavojingų krovinių aikštelę, taip pat atliks kitus darbus. Bendra projekto Latvijos Lielvardės oro uoste vertė siekia daugiau nei 5,3 mln. eurų.

Lietuvos karinių oro pajėgų bazėje Šiauliuose „Mitnijos“ specialistai projektuos ir išplės naikintuvų stovėjimo aikštelę – 14 zonų su specialiais „JetBlast“ deflektoriais bei inžinerinėmis sistemomis, taip pat specialią 2 800 kv. m logistikos aikštę. Užsakymų vertė siekia daugiau nei 6,7 mln. eurų. Projektavimo darbai bus pradėti nedelsiant, visi užsakymo projektavimo ir statybos darbai turi būti baigti per 540 dienų.

Bendrovės generalinis direktorius Julius Gendvilis neabejoja, kad šis JAV kariuomenės užsakymas yra sėkmingo įmonės darbo Lietuvos karinių oro pajėgų bazėje Šiauliuose rezultatas: „Džiaugiuosi, kad šių metų pradžioje prasidėjusi mūsų partnerystė su NATO perkančiąja organizacija NSPA dėl Lietuvos karinių oro pajėgų bazės Šiauliuose infrastruktūros modernizavimo peraugo į partnerystę ir su kitu užsakovu – JAV kariuomenės padaliniu – „The United States Army Corps of Engineers“. Didžiuojuosi savo komanda – mes įrodėme savo profesionalumą, atitikome griežtus ir sudėtingus JAV kariuomenės kriterijus bei reikalavimus. Mums didelė garbė ir toliau aktyviai dalyvauti Lietuvos sąjungininkų darbuose stiprinant mūsų šalies saugumą“.

kam oro uostas

Lietuvos karinių oro pajėgų bazė Šiauliuose. KAM nuotr.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video