Top Baneris

Lietuvos bankas keičia darbo vietą

2017 rugpjūčio 10 d.
Lietuvos banko nuotr.
Lietuvos banko nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Ketindamas sutaupyti apie trečdalį pastatų infrastruktūros priežiūros išlaidų Lietuvos bankas iš Vilniaus centro persikels į sostinės Žirmūnų gyvenamąjį rajoną, kur ir šiandien veikia dalis banko padalinių, pinigų saugykla bei klientų aptarnavimo kasos. Tiesa, kraustynės planuojamos ne iš karto, o tik rekonstravus ir pertvarkius dabartinį pastatų kompleksą.

Tarptautinį viešąjį pirkimą Žirmūnuose esančio komplekso rekonstrukcijos rangovui išrinkti ketinama paskelbti šiemet.

Žirmūnuose esančiame pastatų komplekse numatoma įrengti iki 600 darbo vietų, įskaičiuojant galimas laikinas darbo vietas. Darbus ketinama pradėti kitąmet. Planuojama darbų pabaiga – 2020-ųjų gruodis. Orientacinė bendra infrastruktūros rekonstrukcijos darbų kaina – 23,3 mln. eurų.

Laikinai, kol vyks rekonstrukcija, apie 200 Žirmūnuose dirbančių padalinių darbuotojų bus perkelti į nuomojamas patalpas. Nuomos konkursą ketinama paskelbti šį rudenį. Patalpas numatoma nuomoti iki rekonstrukcijos darbų pabaigos.

2019 m., kai bus baigti pirkimai ir įvertintos su projekto terminais susijusios rizikos, ketinama apsispręsti dėl dabartinių Lietuvos banko patalpų Gedimino pr. ir Totorių g. Yra keletas galimų pasirinkimo galimybių: panaudojimas visuomenės poreikiams, pavyzdžiui, kultūrinei veiklai, pastatų perdavimas Turto bankui, jų pardavimas aukcione.

Lietuvos banko inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video