Top Baneris

„LECA International“ investuoja į papildomus gamybos pajėgumus Estijoje

2021 birželio 21 d.
LECA International saint gobain statybininkas
Organizatorių nuotr.
Pasidalykite straipsniu

„Saint-Gobain“ grupei priklausanti „LECA International“ investuoja į papildomus gamybos pajėgumus Estijoje. Nuspręsta iš naujo atidaryti LECA gamyklą Häädemeeste mieste, nes statybų rinkos perspektyvos yra tvirtos ir auga tvariai, teigiama pranešime.

Planuojamas gamybos našumas yra apie 350 000 m3, o LECA siekia aprūpinti Baltijos šalių rinką bei sukurti eksporto galimybes. Šiandien Baltijos šalyse veikia dvi „LECA International“ blokų gamyklos, o vėl atidarius „Leca®“ keramzito liniją, jos pozicijos Baltijos šalių rinkoje sustiprės. Tikimasi, kad projektas bus baigtas 2022 m. pabaigoje ir suteiks daugiau darbo galimybių vietos bendruomenei.

„Tai yra svarbi „LECA International“ investicija. Matome padidėjusį mūsų produktų poreikį, o visos mūsų gamyklos dirba maksimaliai. Be to, džiaugiamės galėdami išplėsti savo geografinę aprėptį Baltijos šalyse, kur matome augančią savo produktų ir sprendimų rinką “, – sako Torben Dyrberg, „LECA International“ generalinis direktorius.

„Tai yra svarbi „LECA International“ investicija ir svarbi užduotis mūsų pramonės komandai. Siekiame iš naujo pastatyti liniją, naudodami naujausias technologijas, ir sutelkdami dėmesį į tvarumą. Planuojama gaminant „Leca®“ keramzitą sumažinti gamybos proceso anglies pėdsaką bei pereiti prie alternatyvios bioenergijos“, – sako Susanne Bay Jensen, „LECA International“ veiklos direktorė.

„LECA International“ yra „Saint-Gobain“ grupės dalis, veikianti daugiau nei 10-yje Europos šalių. LECA gamina blokus būsto, infrastruktūros ir vandens ūkio rinkoms.

„Leca®“ keramzitas yra natūralus, tvirtas ir ilgalaikis produktas. Viena dalelė yra išpūsta, palengvinta molio granulė, tačiau sujungus jas į visumą, galimybės tampa įvairios – kloti pamatą statyboms, tiesti kelius, kurti drenažo sprendimus.

Turėdami daugiau nei 80 metų įrodymus, jog mūsų produktai veikia, mes ir toliau tobulėjame ir diegiame naujoves, ieškodami naujų partnerysčių ir verslo modelių, kurie skatina „Leca®“, mūsų partnerius ir aplinką. Nes mes kartu kuriame ateitį.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video