Top Baneris

Latvijoje geriausiu komerciniu objektu pripažintas lietuvių projektas

2018 rugsėjo 27 d.
„Place Eleven“
Verslo centras „Place Eleven“. „Hanner“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Latvijoje organizuojamame kasmetiniame „Tvariausio pastato ir projekto 2018“ NT konkurse geriausiu komercinės paskirties pastatu pripažintas investicijų į nekilnojamojo turto projektus bendrovės „Hanner“ Rygoje plėtotas A klasės verslo centras „Place Eleven“.

Šiame konkurse vertinami aukščiausios kokybės ir išskirtinės architektūros pastatai, kuriuose naudojamos aplinkai nekenksmingos medžiagos, o ekonominė nauda susieta su ekologiniu požiūriu į aplinką. Konkursui šiais metais buvo pateikta 17 paraiškų.

Dar 2016 metais A klasės verslo centras „Place Eleven“ tapo pirmuoju verslo centru Baltijos šalyse, gavusiu statinio tvarumą patvirtinantį „BREEAM New Construction Excellent“ lygio sertifikatą. Aukščiausiais balais buvo įvertintas projekto energinis efektyvumas, susisiekimo sprendiniai bei vandens vartojimo valdymas.

Ant 14 aukštų „Place Eleven“ pastato stogo įrengta itin erdvi žalioji terasa, pastate veikia daugiaukštė automobilių stovėjimo aikštelė, restoranas, tai yra vienas iš didžiausių A klasės verslo centrų visoje Rygoje, kurio biurų plotas yra 15 tūkst. kvadratinių metrų.

Kompanija „Hanner“ Latvijos rinkoje veikia nuo 2005 metų ir plėtoja tiek gyvenamuosius, tiek komercinės paskirties NT projektus, tarp kurių – daugiafunkcis kvartalas „Jaunā Teika“ ir gyvenamojo NT projektas „Vesetas“.

Daugiau apie konkursą „Tvariausias pastatas ir projektas 2018“.
Daugiau apie pastatą „Place Eleven“.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video