Top Baneris

Laisvės alėjoje sumontuotas interaktyvus fontanas, vienas moderniausių Lietuvoje

2020 gruodžio 31 d.
Image3
Organizatorių nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Jau kuris laikas Kauno miestas plečiasi ir ieško neįprastų sprendimų. Kauno Laisvės alėjoje sumontuotas interaktyvus fontanas, kuris savo galimybėmis išsiskiria iš kitų Lietuvos fontanų ir šiuo metu yra vienas moderniausių.

Bendrovė „Optika ir technologija“ siekė, kad modernios technologijos išlaikytų harmoniją su senąja miesto architektūra ir derėtų su Kauno laisvės alėjos dvasia. Bendrovės meistrai renovavo miestiečių pamėgtą fontaną taip, kad jis būtų ne tik dar vienas gražus objektas lankytinoje vietoje, o taptų išskirtiniu bei moderniu Kauno miesto gyventojų ar svečių traukos tašku. Kaunas auga, o kiekvienas auga kartu su juo.

Fontanas rekonstruotas pakeičiant apdailos angas ir sumontuojant naują automatizuotą technologinę įrangą bei įrengiant naują LED RGBW apšvietimą. Visa fontano sistema yra kompiuterizuota ir automatizuota, valdoma kompiuteriu „Windows“ aplinkoje. Sukurtas interneto puslapis fontanui valdyti. Fontano procesai stebimi nuotoliniu būdu. Sumontuota muzikos įgarsinimo sistema. Fontanas geba priimti SMS žinutes ir paleisti srovę pagal užsakytus muzikos kūrinius, pakelti vandenį į 9 m aukštį, bendras išpurškiamo vandens kiekis – daugiau nei 600 m≥.

• Įmontuota „rūko“ sistema.

• Sumontuotos vandens filtravimo, valymo ir dezinfekavimo sistemos.

• Sumontuoti vandens purkštukai, kurie gali „karpyti“ vandens srovę iki 12 kartų/s.

Image2
Image5

Baseinų centras

UAB „Optika ir technologija“

www.baseinai.lt

PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video