Top Baneris

Laisvalaikiui ir poilsiui bus pritaikytas Slengių karjeras

2024 gegužės 30 d.
slengiu karjeras scaled
Klaipėdos r. savivaldybės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Šią vasarą prasidės darbai Klaipėdos rajone, Slengiuose. Čia esantį karjerą apjuos pėsčiųjų takas su poilsio zonomis. Norima sukurti dar vieną erdvę, kurioje bus galima ne tik ilsėtis, bet ir aktyviai leisti laiką.

Slengių karjeras Sendvaryje yra viena iš nedaugelio viešųjų erdvių, kur šios seniūnijos gyventojai gali leisti laisvalaikį, bet iki šiol ji nebuvo pritaikyta kokybiškam poilsiui, nebuvo reikalingos infrastruktūros pasivaikščiojimams ar kitai veiklai, pastebi savivaldybė pranešime spaudai.

Projektavimas prasidėjo dar praėjusiais metais ir, vos tik gavus statybos leidimą, buvo paskelbtas konkursas rangovo paieškai. Jį laimėjo įmonė „Stamela“, kuri ir atliks visus numatytus darbus. Aplink abu karjerus bus nutiesti pėsčiųjų takai, tiek plūktos dangos, tiek trinkelių, bus įrengtos poilsio erdvės, apšvietimas ir vaikų žaidimo aikštelė.

„Mūsų tikslas – kad Sendvario seniūnijoje būtų kuo daugiau viešųjų erdvių, kuriose čia gyvenantieji galėtų kokybiškai poilsiauti ir užsiimti įvairiomis kitomis veiklomis. Slengių karjeras jau seniai tapo tikru traukos objektu. Šio projekto nemaža gyventojų dalis seniai laukė, todėl tikrai džiaugiuosi, kad pagaliau prasidės darbai ir ateityje sendvariškiai turės puikią vietą leisti laisvalaikį“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Projektas bus įgyvendinamas dviem etapais. Pirmasis turėtų būti baigtas šiemet, o antrasis – kitais metais.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video