Top Baneris

Kviečiama į pirmą kartą Lietuvoje rengiamą tarptautinę konferenciją apie medinę statybą

2023 vasario 28 d.
forum wood
Pasidalykite straipsniu

Kovo 30–31 dienomis dalyvaukite konferencijoje „Forum Wood Building Baltic“, kurioje bus pristatyti naujausi tarptautiniai medinių pastatų architektūros, inžinerijos ir technologijų pasiekimai. Renginys turėtų sulaukti gausaus specialistų dėmesio, nes yra patvirtintas Aplinkos ministerijos kartu su Architektų rūmais kaip architektų kvalifikaciniai kursai.

Medinei architektūrai skirtame renginyje bendrai diskusijai susirinks architektūros, inžinerijos specialistai, mokslininkai, verslo, gamybos ir vystymo įmonės. Savo praktika ir patirtimi dalysis specialistai ne tik iš Baltijos šalių, bet ir Suomijos, Danijos, Norvegijos, JAV, Vokietijos, Jungtinės Karalystės.

Renginį organizuoja: FORUM-HOLZBAU, VILNIUS TECH, RTU – Rīgas Tehniskā universitāte, TalTech – Tallinna Tehnikaülikool. „Forum Wood Building Baltic“ yra Baltijos šalių regiono forumas ir vyks jau ketvirtą kartą, bet pirmą kartą Lietuvoje.

FORUM HOLZBAU buvo įkurta kaip pirmaujančių universitetų platforma, skirta žinių ir technologijų perdavimui medienos statybų srityje. Organizacija šio tikslo siekia organizuodama konferencijas ir parodas Europoje. Jie remia ir koordinuoja mokslinius tyrimus bei švietimą tvarios statybos ir šiuolaikinės medinės architektūros srityse.

Renginys vyks Vilniuje, Saulėtekio al. 11, VILNIUS TECH Aula Magna, kovo 30–31 dienomis. Su programa galite susipažinti čia. Organizatoriai kviečia specialistus rinktis ir vienos dienos dalyvavimą. Plačiau apie renginį ir naujienas kviečiama sekti Facebook. 

FWBB Programma 4k 2

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video