Top Baneris

KSU keliasi į naujas patalpas

2017 vasario 8 d.
KSU nuotr.
KSU nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Kazimiero Simonavičiaus universiteto (KSU) bendruomenė jaukinasi naujas patalpas Vilniuje: jau užbaigti trijų aukštų centrinių rūmų pastato Dariaus ir Girėno gatvėje statybos bei interjero įrengimo darbai. Nauji universiteto namai, anot aukštosios mokyklos vadovų, pastatyti tam, kad atitiktų šiuolaikinio tarptautinio universiteto reikalavimus, kad po jo stogais ir terasomis tilptų viskas, ko reikia studentui, dėstytojui ir darbuotojui.

KSU centriniuose rūmuose įrengtos patogios auditorijos, grupinio darbo kambariai, kompiuterių laboratorijos, biblioteka ir skaitykla, poilsio erdvės, kavinė, vasaros terasa, greta – dvi automobilių stovėjimo aikštelės.

Interjero projekto autorės architektės Skaidros Mikalajūnienės teigimu, kuriant naujojo KSU pastato interjerą siekta sukurti erdves, tinkamas aktyviam mokymuisi. Auditorijose įrengta moderni vėdinimo ir šildymo sistema, geras apšvietimas, vyrauja švarios, gaivios spalvos, galimybė lengvai transformuoti ir stumdyti ne tik baldus (pavyzdžiui, mygtuko paspaudimu keisti stalo aukštį ar nulenkti kėdės nugarėlę ir ją paversti rašomuoju staleliu), tačiau ir sienas, taip pritaikant erdves pagal situaciją ir poreikį.

Kad studentas visą dėmesį sutelktų į mokymąsi, svarbu užtikrinti komfortą, todėl naujojo pastato interjere didelis dėmesys skirtas ergonomiškiems baldams ir ypatingiems studentų poreikiams, pavyzdžiui, kairiarankiui netinka dešiniarankio kėdė su staliuku, jam reikia staliuko priešingoje kėdės pusėje, kreipiamas dėmesys į smulkmenas, kurios labai svarbios – kabliukai krepšiams, dėklai vandens buteliukams ir t.t.

Naujajame KSU pastate sukurta daug patogių, atpalaiduojančių poilsio zonų ir jaukių kampelių pokalbiams, laisvalaikiui bei savarankiškam darbui.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video