Top Baneris

Kruopščiai atlikti vidaus apdailos darbai

2021 birželio 4 d.
business garden vilnius uab šilko namai
Monos Avik nuotr.
Pasidalykite straipsniu

UAB „Šilko namai“ įmonės komanda verslo komplekse „Business Garden Vilnius“ atliko sudėtingus vidaus apdailos darbus ir tiekė apdailai skirtas medžiagas. Kvalifikuoti specialistai sumontavo gipso kartono pertvaras, įrengė sienas, lubas ir plytelių grindis. Generalinis rangovas įmonei patikėjo didžiausią naujojo verslo centro plotą apdailos darbams atlikti: A korpuso pastate apdailos darbus UAB „Šilko namai“ atliko 4-iuose aukštuose, o B korpuso pastate – viename. Taip pat įmonė pasirūpino beveik tūkstančių langų apdaila.

Pastato lubų įrengimas pareikalavo nestandartinių sprendimų – montuojant lubas buvo naudojami numatyti sistemos „Knauf“ mazgai ir specialiai šiam objektui suprojektuoti nauji. Bendradarbiaujant su „Knauf“ atstovais UAB „Šilko namai“ gipso montavimo specialistams pavyko sukurti naujus mazgus ir sėkmingai įgyvendinti ypač sunkius lubų įrengimo sprendimus.

Anot bendrovės direktoriaus Dmitrijaus Jaruševičiaus, vienas didesnių iššūkių buvo langų apdaila. Ją atliekant ypatingas dėmesys skirtas langų angokraščiams: jie turėjo būti sumontuoti tiksliu, architektų suplanuotu kampu. Architektai norėjo, kad kiekvienas lango angokraštis turėtų savo šešėlinę siūlę, todėl aplink visą lango perimetrą buvo montuojami puskampiai ir kampai. Vienam langui buvo sunaudojama beveik 9 m kampų. Tokio architektų sprendimo įgyvendinimas pareikalavo itin didelio kruopštumo ir milžiniškos darbuotojų kantrybės.

Dmitrijus Jaruševičius
Dmitrijus Jaruševičius

Šiuo metu bendrovė toliau tęsia darbus „Business Garden Vilnius“ ir rūpinasi vidaus apdaila verslo komplekso nuomininkų patalpose. Jose rengia gipso pertvaras, itin didelį dėmesį skiria sandarumui ir garso izoliacijai, kuri yra labai svarbi verslo centrui.

Gera garso izoliacija ir kokybiška akustika – kriterijai, padedantys siekti „LEED Platinum“ kategorijos pastatų sertifikavimo reikalavimų ir prisidedantys prie privatumo bei komfortabilumo užtikrinimo. Patikima garso izoliacija šiandien aktuali ne tik verslo centrams, bet ir individualiems gyvenamiesiems namams. Garso izoliaciją leidžia pasiekti tinkami architektūriniai sprendimai ir kokybiškai atlikti apdailos darbai, patikimai įrengtos garsą izoliuojančios gipso kartono plokščių pertvaros ir kiti elementai.

VBG 39 1

UAB „Šilko namai“ specializacija – nekilnojamojo turto pirkimo, pardavimo, vystymo ir apdailos darbai. Įmonė rinkoje jau užsitarnavo patikimo ir operatyvaus subrangovo vardą. Pradėjusi nuo nedidelių objektų įrengimo, privačių namų vidaus apdailos darbų, šiandien įmonė atlieka apdailos darbus didžiausiuose komerciniuose objektuose, pavyzdžiui, PC „Akropolis“ Vilniuje, taip pat biurų paskirties pastatuose. UAB „Šilko namai“ superka ir rekonstruoja nekilnojamojo turto objektus Vilniaus senamiestyje. Bendrovės vizija – ilgainiui tapti viena rinkos lyderių, vertinamų dėl patikimumo ir kokybiškai atliekamų darbų.

uab silko namai


PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video