Top Baneris

Konkursui „Kauno akcentai“ pateiktas idėjas gali įvertinti visi norintieji

2016 rugpjūčio 5 d.

Kaip centrinei Kauno miesto daliai suteikti išskirtinumo? Į šį klausimą pabandė atsakyti daugiau nei 70 kūrybingų žmonių, konkursui „Kauno akcentai“ pateikusių 77 idėjas. Menininkų pateiktus darbus jau gali įvertinti visi norintieji, o šio mėnesio pabaigoje paaiškės konkurso nugalėtojai.

Geriausios konkurso idėjos bus įgyvendintos dar šįmet. Tam miesto biudžete numatyta 170 tūkst. eurų. Kiek idėjų bus įgyvendinta, paaiškės komisijai paskelbus galutinį verdiktą. Kol kas ateinančias dvi savaites visi konkursui pateikti darbai bus eksponuojami Kauno rotušėje, muziejaus darbo laiku: antradieniais – šeštadieniais nuo 10 iki 18 val. bei sekmadieniais nuo 10 iki 16 val. Konkursui pateiktų darbų ekspozicija veiks iki rugpjūčio 22 dienos.

Pasak Kauno savivaldybės Kultūros paveldo skyriaus vedėjo ir vertinimo komisijos pirmininko Sauliaus Rimo, pasibaigus darbų eksponavimui ir vertinimui, komisija atplėš vokus su autorių vardais ir paskelbs nugalėtojus.

Architekto, Kauno miesto tarybos nario Jono Audėjaičio įsitikinimu, menininkai ir tiesiog kūrybiški kauniečiai savo aktyvumu įrodė pritariantys mieste vykstančioms pozityvioms permainoms.

„Pirmiausia reikia pasidžiaugti, kad toks idėjų konkursas kaip „Kauno akcentai“ apskritai atsirado. Nesitikėjome, kad sulauksime tiek daug paraiškų. Nors dalyvauti konkurse pakviesta kūrybinė bendruomenė iš pradžių reagavo vangiai, tačiau vėliau „įsibangavo“. Iš tiesų džiugina menininkų išmonė ir noras miestą matyti kitokį, gražesnį“, – pabrėžė J. Audėjaitis.

Visus konkursui pateiktus darbus galima apžiūrėti ir Kauno miesto savivaldybės paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“.

Komentarai