Top Baneris

Konkursas: „Namai paskui tave: off-grid ateitis“

2021 gegužės 10 d.
konkursas4 1
Pasidalykite straipsniu

Šiandien off-grid namai vis dažniau tampa ekologiškos, energiškai efektyvios ir kūrybingos architektūros sprendimu. Turbūt labiausiai žavi off-grid konstrukcijos pastatų mobilumas – prireikus juos galima transportuoti iš vienos vietos į kitą. 

Augant supratimui apie ekologiją ir tvarų gyvenimą, sparčiai populiarėja savarankiški, off-grid namai – neprijungti prie bendrųjų inžinerinių tinklų, o naudojantys atsinaujinančius energijos šaltinius ir inovatyvius vidaus inžinerinių sistemų sprendimus. 

Žurnalas „Statyba ir architektūra“ kviečia visus architektus, inžinierius, dizainerius ir studentus dalyvauti rengiamame konkurse „Namai paskui tave: off-grid ateitis“ ir pristatyti inovatyvias bei išskirtines Off-grid namo idėjasKONKURSO TIKSLAS

Supažindinti ir paskatinti taikyti off-grid idėjas, pristatant modernią off-grid namo koncepciją, kuri atspindėtų savarankiškumą nuo bendrųjų inžinerinių tinklų, atsinaujinančių energijos šaltinių integravimą, technologines inovacijas.  

KONKURSO SĄLYGOS

Dalyviai turi sukurti modernaus off-grid namo (iki 40 kv. m) koncepcijos projektą. Šie namai gali būti pritaikomi transportuoti, todėl svarbus ne tik statinio svoris, tūris, bet ir visa architektūrinė forma. Projektai turi demonstruoti kūrybišką šiuolaikišką komfortabilų bei estetišką dizainą, inovatyvių inžinerinių sistemų taikymą.

Projektas turi būti pritaikytas šiuolaikinio žmogaus poreikiams ir atspindėti nesėslaus gyvenimo principus, orientuotus į išsaugojimą, sąmoningumą, savarankiškumą, gyvenimo nuotykių troškimą, taip pat į mažesnį vartotojiškumą, ekologinį gyvenimo būdą.

KONKURSO DALYVIAI

Architektūros, interjero dizaino ar panašios krypties studentai, architektai, dizaineriai, kiti profesionalai, dirbantys šioje srityje. Dalyvauti gali tiek vienas asmuo, tiek komanda. Dalyviai registruodamiesi elektroniniu paštu gauna visą reikiamą medžiagą, kuria reikės naudotis kuriant projektus.

KONKURSO ŽIURI

Konkurso darbus vertins profesionali žiūri – architektūros ir statybų sektoriaus profesionalai. 

Konkurso naujienas sekite puslapyje: sa.lt/offgrid
Konkursas vyksta nuo 2021 06 01 iki 2021 08 31.

Registruotis el. paštu: konkursas@sa.lt


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video