Top Baneris

Konkursas meniniam Vilniaus tiltų apšvietimui

2014 balandžio 22 d.
Pasidalykite straipsniu

Vilniaus miesto savivaldybė ir VšĮ „Beepart“ skelbia konkursą pasirinkto sostinės tilto dekoratyvinio, stacionaraus apšvietimo įrengimui. Konkurso dalyviai gali rinktis iš keturių – Baltojo, Geležinio Vilko (su meniniu akcentu), Žvėryno (su meniniu akcentu) ir Liubarto – tiltų.

Užduotis: apšviesti 1–2 tiltus (priklausomai nuo tilto dydžio ir projekto sudėtingumo). Bendras biudžetas bus iki 95 000 Lt, įskaitant mokesčius.

Tai – stacionarus apšvietimas, kur bus didelis dėmesys kreipiamas ne tik į meninę išraišką, bet ir į elektros sąnaudas. Reikia atkreipti dėmesį, kad du tiltai turi meninius objektus, kuriuos reiktų irgi apšviesti, o galbūt jie galėtų tapti ir atspirties tašku siūlant projektinius pasiūlymus. Yra siūlymas – prašymas: nebijoti spalvų, kurios galėtų pabrėžti laikančiąsias tilto konstrukcijas, taip pat gali atsirasti judesys -pulsacija (šviesų perėjimai, dimiariavimai).

Reklama: tiltai švies ištisus metus ir yra Vilniaus miesto centre, todėl tai yra puiki galimybė pareklamuoti naujus apšvietimo produktus ar kompanijos kūrybiškumą, tilto prieigose galima įrengti ir kelias reklamines lentas (100x 60cm ), todėl kviestume rimtai pagalvoti apie šią investicinę galimybę.

Pastaba: dekoratyvinis tilto apšvietimas nėra važiuojamosios dalies apšvietimas. Dėmesys turėtų būti kreipiamas į apatinės tilto dalies apšvietimą, dekoratyvinių elementų ir tilto silueto išryškinimą. Elektros įvadas apšvietimui bus suorganizuotas savivaldybės transporto skyriaus sąskaita.

Projektų pateikimo terminas: 2014 metų gegužės 19 d.

Pateikiama: A3 formatu – spalvotos vizualizacijos, A4 – specifikacijos, apšvietimo elektros sąnaudos, sąmata.

Projektinius pasiūlymus siųsti: Vydūno g. 16–102, LT-06205, Vilnius.

Realizacijos terminai: nugalėtojų projektai turėtų būti įgyvendinti iki šių metų spalio 10 d.
Rangovas įsipareigoja 2 metų garantiniam periodui.

Vertinimas: projektus vertins Vilniaus savivaldybės atstovai ir VšĮ „Beepart“ atstovai.

Pagrindinis dėmesys bus kreipiamas į projekto meninę vertę ir elektros sąnaudas. Projektai bus įvertinti per 5 darbo dienas, tada ir bus paskelbtas nugalėtojas ar nugalėtojai.

Kilus klausimams skambinti Andriui Ciplijauskui tel. +370 616 38 568. Arba rašyti andrius@beepart.lt.

Parengta pagal www.architektusajunga.lt

 


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video