Top Baneris

Konkursas interjero dizaineriams: kviečia atrasti prabangias vinilo grindis

2023 liepos 10 d.
ss5w3322 washed salvaged timber large parquet living room
„Amtico Flooring“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

„Amtico Flooring“ pirmaujančius prabangių vinilo grindų (LVT) sprendimus siūlo jau nuo 1964 metų. Įmonė, būdama šių grindų lydere, didžiuojasi patirtimi, kurią perėmė iš Didžiosios Britanijos ir visam pasauliui pristato grindų dizaino ir gamybos naujoves.

Ištikimi estetikai, kokybei ir eksperimentams

„Amtico Flooring“ svarbūs ne tik patys gaminiai, bet ir gamybos politika. Kuriamos ne tik gražios ir estetiškos grindys – itin didelis dėmesys skiriamas jų ilgaamžiškumui ir gamybos tvarumui. „Amtico Flooring“, kaip pramonės lyderė, yra įsidiegusi gamybos efektyvumo standartus, nuolatos sprendžia atliekų mažinimo ir medžiagų inovatyvumo klausimus. Gamintoja eksperimentuoja su produktais ir technologijomis, kad galėtų pasiūlyti madingiausius, sudėtingiausius paviršius ir unikaliausius sprendimus vinilo grindų rinkoje. 

block parquet dc411 dockland oak
„Amtico Flooring“ nuotr.

Ne veltui įmonė laikomas vinilo grindų pradininke – nenutrūkstama gamyba Jungtinėje Karalystėje tęsiama jau šešis dešimtmečius. Glaudžiai bendradarbiaudama su klientais, teikdama ekspertų konsultacijas ir pagalbą, ji siūlo puikias paslaugas ir produktus, kuriais galima pasitikėti.

Nuo 2014 m. „Amtico Flooring“ priklauso pasaulinei Manningtonų šeimai, turinčiai daugiau nei 700 grindų ekspertų visame pasaulyje ir parduodančiai „Amtico Flooring“ produktus į daugiau nei 130 pasaulio šalių.

„Matome puikių galimybių integruoti „Amtico“ prabangias vinilo grindis kartu su „Entryway“ kiliminėmis įėjimo zonos plytelėmis į visapusiškus grindų sprendimus, pritaikytus prie reikliausių komercinių ir gyvenamųjų patalpų poreikių. „Su „Amtico“ galima viskas“, – sako UAB „Interjero linija“ vadovė ir savininkė Dainora Kizevičienė.

„Amtico Flooring“ siūlo dalyvauti interjero dizaino konkurse

Investuodama į naujausias technologijas, „Amtico Flooring“ šiemet pristatys atnaujintą išskirtinės klasės „Amtico Signature“ vinilo grindų kolekciją. Tai bus puiki galimybė projektams sužibėti pritaikant naujausias interjero grindų mados tendencijas. 

Šis kolekcijos atnaujinimas sutampa su „Amtico Flooring“ ir „Interjero linijos“ organizuojamu konkursu, kuris truks nuo 2023 m. liepos 1 d. iki 2024 m. vasario 29 dienos. Jame galės dalyvauti per šį laikotarpį įgyvendinti interjerų projektai, kuriuose architektai ir interjero dizaineriai bus panaudoję „Amtico“ vinilo grindis. Tai puiki proga pasirinkus tvarias „Amtico“ grindis paviešinti savo darbus tarptautinėje rinkoje, laimėti solidžius piniginius prizus dviejose – visuomeninio ir privataus interjero – kategorijose.

„Amtico Flooring“ nugalėtojų projektus paskelbs tarptautinėje svetainėje www.amtico.com ir socialiniuose tinkluose. Konkurso teisėjų komisija: Martinas Halleris, „Sweco Architects“ biuro vadovas ir architektas, Liuleo, Švedija; Erikas Dammertas, „Amtico Flooring” verslo partnerių Europoje vadovas, atsakingas už Europos verslo partnerius 20-yje šalių, „Amtico” kompanijoje dirbantis nuo 2004 m.; Dainora Kizevičienė, UAB „Interjero linija” vadovė ir savininkė, „Amtico Flooring” kompanijai Lietuvoje atstovaujanti jau 25 metus. 

Daugiau informacijos apie konkursą ir sąlygas: +370 678 22 393, el. p. interjero-linija@interjero-linija.lt

PARTNERIO TURINYS

interjero linija logo siaurintas pasiulymams

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video