Top Baneris

Konferencijoje „INDUSTRIE 4.0“ – apie gamybos skaitmenizaciją

2016 gegužės 1 d.
Pasidalykite straipsniu

Mažos ir vidutinės įmonės neįvertina skaitmeninės revoliucijos poveikio, kuris turės įtakos jų verslui per ateinančius dešimt metų. Gamintojai, laiku neskiriantys dėmesio daiktų internetui, rizikuoja prarasti savo konkurencingumą. Pramonės revoliucija „Industrie 4.0“, kaip vokiečiai vadina gamybos ir informacinių bei ryšių technologijų (IRT) sąjungą, jau prasidėjo ir Lietuvai suteiks daug galimybių tapti nauju Europos centru intelektualiai gamybai.

Ar tai įmanoma su turimais įrenginiais? Kaip teisingai investuoti? Kaip skaitmenizacija veikia sąnaudas, finansavimą, procesus ir darbuotojų kvalifikaciją?

Šiais ir kitais klausimais bus diskutuojama pirmojoje Vokietijos-Lietuvos konferencijoje „Industrie 4.0“ šių metų gegužės 19 dieną. Konferenciją organizuoja Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje (AHK) kartu su Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA tarptautinės specializuotos gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų parodos „Balttechnika 2016“ metu.

Konferencijos partneriai – Vokietijos Federacinės respublikos ambasada Lietuvoje ir LR Ūkio ministerija.

Renginyje laukiami Lietuvos ir kaimyninių šalių pramonės įmonių, verslo asociacijų, mokslo bei švietimo įstaigų, institucijų atstovai.

Dalyvavimas renginyje nemokamas. Būtina išankstinė registracija.

Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, konferencijų salė 5.3, Laisvės pr. 5, Vilnius
Laikas: 2016 m. gegužės 19 d., 10–16 val.
Konferencijos kalba: anglų (vertimas į lietuvių k.)

Konferencijos interneto tinklalapis ir registracija į renginį www.industrie40.lt


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video