Top Baneris

Kokybiški darbai augina pasitikėjimą įmone

2021 gruodžio 30 d.
Policijos komisariatas Kaune
E. Lasio nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Bendrovės „Merko statyba“ skelbtą konkursą dėl Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastato ir jam priklausančių statinių statybos darbų laimėjo UAB „Būsto investicijos“. Konkurso laimėtojai įsipareigojo sumontuoti keturaukščio administracinio pastato fasadą ir sandėliavimo paskirties pastatą bei automobilių stoginę.

Kaune, Radvilėnų plente (Radvilėnų pl. 1C), iškilusiam policijos komisariato pastatui „Būsto investicijos“ montavo išorinę pastato dalį: tvirtino daugiasluoksnes ir fasado apdailos plokštes. Kokybiškai sumontuotos pluoštinio cemento plokštės „Swiss pearl“, skirtos vėdinamiems fasadams, suteikė administraciniam pastatui nesenstančio grožio.

Be minėtų darbų pagrindiniame pastate, „Būsto investicijos“ statė komisariatui priklausantį vienaaukštį ūkinį statinį: bendrovės darbuotojai montavo pastato gelžbetoninius elementus, metalo konstrukcijas ir daugiasluoksnes plokštes, taip pat šiame projekte atliko visus skardinimo darbus.

Šiuolaikiškas pastatas pramoniniame Kauno rajone turi ir elektromobilių įkrovimo stotelę. Jai skirtą stoginę taip pat montavo UAB „Būsto investicijos“.

Komisariato pastatas su priklausiniais buvo užbaigtas laiku, savo darbų dalį įmonė atliko pagal grafiką, suderintą su projekto vystytoju. Pusseptinto tūkstančio kvadratinių metrų ploto administracinio pastato išorės plokštes montavusi bendrovė turėjo užtikrinti, kad fasado medžiagos bus tvirtinamos kruopščiai ir kokybiškai, nes pastatui kelti aukšti energinio naudingumo reikalavimai. Tai pirmasis Lietuvoje A++ energinės klasės kriterijus atitinkantis administracinis pastatas, visa jo suvartojama energija pagaminta iš atsinaujinančių energijos šaltinių.

Projekto vystytoja „Merko statyba“ buvo reikli darbų ir medžiagų kokybei, o „Būsto investicijos“ su projektų vadovais Jonu Breskiu ir Robert Bogdevič priešakyje skyrė daug dėmesio, kad būtų įgyvendinti projekto tikslai, išlaikyti aukšti darbo kokybės standartai ir sutvirtintas tarpusavio pasitikėjimas. Puikus „Būsto investicijos“ komandos darbas augina įmonės prestižą statybų sektoriuje ir įgalina prisidėti prie progresyviausių, moderniausių pastatų Lietuvoje statybos.

UAB „Būsto investicijos“ direktorius Mindaugas Breskis dėkoja darbus atlikusiems specialistams, ypač išskirdamas Tado Puišio komandą, kuri pabaigė visus darbus iki projekto pridavimo.

busto investicijos logo

 

handshake PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video