Top Baneris

Kokybiška lietvamzdžių sistema: kaip pasirinkti, kad netektų gailėtis?

2022 sausio 25 d.
lietvamzdziai uab budmat
Bendrovės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Šiuolaikinė, profesionaliai sumontuota lietvamzdžių sistema leidžia apsaugoti būstą ir namo konstrukcijas nuo vandens žalos, drėgmės kaupimosi ir nukreipia kritulių vandenį reikiama kryptimi.

UAB „Budmat“ lietaus nuvedimo sistemų ekspertai atsako: kaip pasirinkti tinkamiausius lietvamzdžius?

Lietaus nuvedimo sistemos nauda

Lietaus sistemos svarba ir nauda – nenuginčijama. Tai padeda gerokai prailginti fasado tarnavimo laiką, leidžia išvengti erozijos, stogo pažeidimų, medinių namo konstrukcijų puvimo ir apsaugo nuo pelėsio tiek išorėje, tiek viduje.

Vis dėlto, gerų rezultatų ir ramybės ilgiems metams į priekį pavyks sulaukti tik pasirinkus individualius Jūsų poreikius atitinkančią, patikimo gamintojo lietaus nuvedimo sistemą. Kokybiški lietvamzdžiai ypač aktualūs, jei atliekate namo statybas arba svarstote apie būsto remontą. Jie gali tarnauti ilgus dešimtmečius, todėl tai – išties atsakingas pirkinys.

 

Lietaus nuvedimo sistemos: kaip pasirinkti?

Siekiant efektyvaus kritulių vandens nukreipimo, labai svarbu, kad visi lietaus nuvedimo sistemos komponentai atitiktų individualų Jūsų būsto stogo išplanavimą – jeigu bus parinkti netinkami matmenys, problemų neišvengsite.

Montuojant lietaus sistemą, būtinai atsižvelkite į gamintojo nurodytus techninius reikalavimus. Taip pat reikėtų apskaičiuoti stogo plotą, surenkamo vandens kiekį, kad būtų galima nustatyti, kiek ir kokios lietaus sistemos reikia. Labiausiai paplitę ir populiariausi lietaus nuvedimo sistemos parametrai yra tokie: 125 mm latakams ir 87-90 mm lietvamzdžiams.

 

Pagrindiniai lietaus sistemos tipai ir jų savybės

Šiuo metu pagrindinės „Budmat“ siūlomos lietaus nuvedimo sistemos: plastikinės (PVC), plieninės ir Magnelis skirtas C-5 aplinkai. Kuo jos panašios ir kuo – skiriasi?

  • PVC sistema. Tai viena labiausiai paplitusių ir geriausiai vertinamų sistemų, kuri džiugina tiek nesudėtingu montavimu, tiek draugiška kaina. „Budmat“ PVC „Proaqua“ lietaus nuvedimo sistema turi specialiai sukurtus tribriaunius tarpiklius, kurie padidina jos atsparumą įvairiems išorės veiksniams, temperatūros svyravimams, UV spinduliams, vėjui ir puikiai nukreipia net itin didelį kritulių kiekį. Kokybiški PVC lietvamzdžiai ir jų komponentai yra saugūs aplinkai, gamtai ir augintiniams, jų sudėtyje nėra švino, kitų sunkiųjų metalų priemaišų.
  • Plieninė sistema. Plienas yra labai patvari medžiaga, todėl galėsite būti ramūs dėl savo sistemos ilgus metus. „Budmat“ konsultantai klientams rekomenduoja rinktis plieninę „Flamingo“ sistemą, kuri yra atspari korozijai ir pasižymi ypatingu sandarumu bei kokybiška medžiagų sudėtimi. Ji turi dvipusę dangą ir džiugina išskirtiniu patvarumu, todėl puikiai saugo namus bet kokiu oru. Be to, tinka tiek individualiems būstams, tiek įvairiems pramoniniams, komerciniams statiniams.
  •  Magnelis. Tai unikali sistema, kuri idealiai pritaikyta dideliems, pramoniniams pastatams ir labai tinka naudoti vietovėse, kuriose didesnis druskingumas. Pilkos spalvos magnelio lietvamzdžiai yra padengti cinku, aliuminiu ir magniu, todėl suteikia iki 10 kartų geresnę apsaugą nuo korozijos ir kitokio aplinkos poveikio!
lietvamzdziai uab budmat

 

Kodėl visada verta pasikliauti profesionalų paslaugomis?

Iš pirmo žvilgsnio gali klaidingai pasirodyti, kad lietaus nuvedimo sistemas greičiau ir pigiau įsirengti savarankiškai, peržiūrėjus viena kitą vaizdo įrašą ir perskaičius šiek tiek teorinės medžiagos. Vis dėlto, tai – visiškas mitas.

Kad išvengtumėte didelių klaidų, nesusižeistumėte ir galėtumėte džiaugtis ilgamete kokybe, verta kreiptis į ekspertus. Tokiu būdu apsisaugosite nuo bet kokių nuostolių, žalos būsto konstrukcijai ar kitų nemalonumų

Profesionalūs, ilgametę patirtį turintys meistrai naudoja profesionalią darbų įrangą, dirbdami laikosi saugumo standartų, geba tiksliai apskaičiuoti reikiamus sistemos parametrus, latakų nuolydį ir mintinai žino kiekvieną lietaus nuvedimo sistemos įrengimo žingsnį.

Aukštos kokybės lietvamzdžius ir jų priedus galite rasti internetiniame „Budmat“ kataloge. Kviečiame rinktis pasaulinio lygio kokybę ir patyrusių specialistų paslaugas!

uab budmat
kranas

Svarbiausios statybų, NT, inžinerijos naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="7"]

 

handshake PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video