Top Baneris

Kojų valymo sistemos – estetiškos ir ilgaamžės

2021 spalio 8 d.
rimotex kilimeliai
Bendrovės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Įėjimo grotelės ir kilimėliai yra sukurti kaip patraukli ir lengvai prižiūrima kojų valymo sistema visose intensyvaus judėjimo vietose – prekybos centruose, komerciniuose pastatuose, mokymo įstaigose, oro uostuose, privačiuose namuose ir kituose objektuose. UAB Rimotex jau daugiau nei 19 metų gamina bei importuoja kojų valymo groteles ir purvą surenkančias dangas.

Įėjimo grotelės ir kilimėliai surenka stambų purvą, smėlį ir dulkes dar prieš įeinant į pastatą. Mažiau nešamas purvas į pastato vidų reiškia mažesnes valymo išlaidas, sumažina paslydimų tikimybę, negadina grindinės dangos ir pagerina bendrą patalpų įvaizdį.

Lauke prie pagrindinio įėjimo rekomenduojama naudoti groteles su šepetėlių, ar šepetėlių / gumos intarpais. Tvirti šepetėlio šereliai pašalina, nugramdo stambų purvą iš batų pado protektoriaus tarpelių. Guminės juostos nuvalo likusį smulkų purvą, bei suteikia stabilumo jausmą besivalančiajam.

rimotex kilimeliai prie duru
rimotex kilimeliai prie duru

Vidaus patalpose prie įėjimo rekomenduojama naudoti groteles kombinuojant su tekstilės intarpais, arba tiesti efektyviai valantį tekstilinį kilimą. Aukštos kokybės tekstilės (kilimo) juostos sulaiko dulkes ir puikiai absorbuoja drėgmę.

rimotex kilimeliai prie duru

Rekomenduojame įsigyti Lietuvoje gaminamas įvairių konfigūracijų kojų valymo groteles Topwell, Topwell MINI, Topwell FLEX ar plastiko groteles su šepetėliais Brushwell. Grotelės ir kilimėliai gaminami pagal individualius matmenis, tai leidžia neprisirišti prie standartinių matmenų ir groteles derinti prie esamo interjero.

Topwell suprojektuota taip, kad visas purvas per tarpelius patektų po grotelėmis, taip jos visuomet atrodo švarios. Jungiamieji trosai ar guminė jungiamoji juosta suteikia grotelėms lankstumo, jas lengva susukti ir išvalyti po jomis esantį purvą. Grotelės montuojamos grindų įgilinime arba nepriklausomoje vietoje naudojant nuolydį.

rimotex kilimeliai

Svarbiems visuomeniniams objektams visuomet rekomenduojame naudoti tik ilgaamžius, kokybiškus produktus. Grotelės yra gaminamos iš patvarių medžiagų, estetiškai atrodančios, bei tarnaujančios ilgus metus.

Mūsų komanda kiekvienam objektui skiria daug dėmesio. Projektas derinamas su architektais, statybininkais, bei užsakovais. Nuolat domimasi darbų eiga, tikslinami matmenys, kad sistema preciziškai atitiktų savo vietą.

Gaminiai pelnė ir eilę apdovanojimų. Parodoje “Rinkis prekę lietuvišką 2017” TOPWELL grotelės apdovanotos aukso medaliu. Topwell MINI – žemo profilio kojų valymo grotelės įvertintos aukso medaliu konkurse „Lietuvos metų gaminys 2018“.

Kojų valymo sistemos įrengtos daugelyje žinomų objektų, tokių kaip MO muziejus; „Radison Blue“, „Marriot“, „Kempinski“, „Hilton“ ir kituose viešbučiuose; Park Town verslo centre, SEB administraciniame pastate, Valdovų rūmuose Vilniuje, GO9 prekybos centre ir daugelyje kitų prekybos centrų bei oro uostų ar autobusų stočių visoje Lietuvoje.

rimotex kilimeliai

 

handshake PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video