Top Baneris

Klimato sprendimų dienos renginyje „Samsung“ pristatė ŠVOK inovacijas ir viziją naujajam pasauliui

2021 sausio 22 d.
Jev2
Organizatorių nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Ketvirtadienį Amsterdame ketvirtus metus iš eilės „Samsung Electronics Air Conditioning Europe B.V.“ (SEACE) surengė metinį partneriams skirtą Klimato sprendimų dienos renginį, kurio pagrindinė tema – „Pasiruošę naujajam pasauliui“.

Šių metų „Samsung“ Klimato sprendimų dienos (Samsung Climate Solutions Day 2021) renginys vyko internetu. Jame šios srities profesionalai ir žiniasklaida sužinojo apie naujus „Samsung“ gaminius ir sprendimus naujajam pasauliui.

Virtualus formatas dalyviams suteikė galimybę išsamiai susipažinti su naujais sprendimais ir technologijoms bei tiesiogiai pabendrauti su „Samsung“ darbuotojais. Renginyje kalbėjo keletas „Samsung“ pranešėjų, pristačiusių gaminių inovacijas ir įmonės viziją 2021 metams bei vedusių klausimų ir atsakymų seansus; jame taip pat dalyvavo svečias Pierluigi Collina – garsiausias pasaulyje futbolo teisėjas.

2021 m. planai ir ko tikėtis

 „Virtualus renginys mums suteikė galimybę šios srities profesionalams pademonstruoti naujausias mūsų inovacijas, pvz., DVM S2 ir „WindFree™ Pure 1.0“. Nors laukiame to momento, kai vėl bus galima susitikti gyvai, nepaprastai džiaugiuosi surengtu renginiu.“ – Wim Vangeenberghe, „Samsung Electronics Air Conditioning Europe“ prezidentas.

„2020 m. gyvenimas pasikeitė radikaliai, tačiau „Samsung“ ir toliau ryžtingai siekia iš naujo apibrėžti, atnaujinti bei patobulinti jaukaus patalpų klimato sprendimus, išplėsdama technologijų, inovacijų ir dizaino ribas. Kartu su partneriais formuosime būsimas tendencijas ir pasinaudosime galimybėmis, kurios mūsų laukia, tiek bendradarbiaudami internetu, tiek gyvai“, – sakė prezidentas.

Wim3
Wim Vangeenberghe

„Samsung“ visada siūlo pažangiausius klientams skirtus sprendimus, o jos ŠVOK padalinys šią tendenciją išlaiko. Renginio metu įmonė paskelbė pristatanti du novatoriškus sprendimus: energiją taupančius komercinės paskirties DVM S2 gaminius ir gyvenamosioms patalpoms skirtą „WindFree™ Pure 1.0“, kurie pagerina patalpų oro kokybę.

6-oji DVM karta: DVM S2 dirbtinio intelekto valdomas įrenginys

Naujasis DVM S2 asortimentas – įmonės šeštoji skaitmeninių kintamųjų daugiafunkcių oro kondicionierių karta ir nauja DVM S platformos karta – pasižymi šioje srityje didžiausiu sezoniniu energijos našumu, AI (dirbtinio intelekto) inovacijomis, valdymo galimybėmis siekiant optimizuoti klimato sąlygas atsižvelgiant į skirtingas aplinkas ir padidinti našumą nesumažinant komforto, bei geresnėmis montavimo ir techninės priežiūros galimybėmis. Visa tai – tylesniame įrenginyje, išnaudojančiame išskirtines triukšmo mažinimo technologijas. Be to, naujasis vidaus patalpoms skirtų gaminių asortimentas yra supaprastintas, todėl juos lengviau išsirinkti. Nuolat siūlydama energiją taupančius sprendimus, „Samsung“ prisideda prie ES žaliajame kurse nurodyto siekio iki 2050 m. tapti anglies junginių aspektu neutralia ekonomika, ir DVM S2 šį indėlį tik padidina. Naujasis asortimentas Europoje bus pasiekiamas nuo 2021 m. balandžio mėn. Įvairiose rinkose pasiekiamumas gali skirtis.

WindFree Pure 1.0 vidaus patalpų oro kokybei gerinti

Naujasis „WindFree™ Pure 1.0“ prie sienos tvirtinamas kondicionierius yra naujas „Samsung“ gaminys, skirtas gyvenamųjų vidaus patalpų oro kokybei gerinti. Jis pasižymi PM1.0 oro gryninimo filtru, unikalia „WindFree™“ vėsinimo technologija, plovimo užšaldant funkcija ir išmaniojo valdymo funkcijomis, kuriais siekiama optimalaus klimato komforto bei švaresnio oro gyvenamuosiuose namuose. Prie sienos tvirtinamame modelyje įrengtas elektrostatinis PM1.0 filtras, kuris veikia kaip oro grynintuvas ir gali filtruoti 0,3 μm / mikrono siekiančias dulkių daleles bei sterilizuoti tam tikrų tipų bakterijas, naudodamas elektrostatinį įkroviklį. Be to, vidaus oro kokybę galima nuolat stebėti programėle „SmartThings“. Net kai įrenginys yra išjungtas, dulkių jutiklis geba fiksuoti dabartinę patalpos oro kokybę. Oro užterštumui pasiekus „prastą“ ar „labai prastą“ lygį, išsiunčiamas pranešimas. Programėle „SmartThings“ naudotojas gali į šią informaciją reaguoti, nuotoliniu būdu įjungdamas gryninimo režimą.

Xavier1

„Samsung“ naujojo pasaulio vizija

Renginio metu svečiai dalyvavo įvairiuose seansuose, kuriuose „Samsung“ demonstravo savo viziją, skirtą naujajam pasauliui, akcentuodama tokias temas, kaip vidaus oro kokybė, tvarumas, jungiamumas ir augimo galimybės gyvenamųjų patalpų rinkoje.

Europos gyventojams dabar vidaus patalpose praleidžiant apie 90 proc. laiko, 2021 m. vidaus oro kokybė šiai pramonės sričiai tapo dar svarbesnė – tai pabrėžia Pasaulio sveikatos organizacija, o šią temą vis labiau tiria mokslininkai. Renginyje „Samsung“ pademonstravo savo naujuosius oro gryninimo modulius su PM1.0 filtru ir tai, kaip jie grynina orą.

Kartu su projektu „Etopia“ „Samsung“ parodė, kaip veikia jos „ClimateHub TDM Plus“ sprendimai. Europos žaliuoju kursu siekiant esamą Europos energetikos sistemą transformuoti į našią, integruotą sistemą, perėjimas nuo įprasto šildymo prie tvaresnių šildymo sprendimų, pvz., šilumos siurblių, greitai tampa perspektyviu sprendimu visoje Europoje. Šios tendencijos bei pažangių skaitmeninių technologijų, palengvinančių išmanųjį jungiamumą, naudojimas yra efektyviausi veiksmai siekiant padidinti patogumą, tuo pačiu taupant energiją – tiek trumpuoju, tiek ilguoju laikotarpiu.

Renginyje taip pat buvo organizuojamos įvairios ir išsamios pateiktys, orientuotos į ŠVOK konsultantus, jiems suteikusios daugiau informacijos apie naująjį „Samsung“ DVM S2 asortimentą, „EHS TDM Plus“ sprendimą ir „DVM Pro 2.0“ programinę įrangą.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video