Top Baneris

Klaipėdos rajone trečiąkart renkami potencialūs kolumbariumo statytojai

2016 gruodžio 1 d.
Kolumbariumas (arsenalas.lt nuotr.)
Kolumbariumas (arsenalas.lt nuotr.)
Pasidalykite straipsniu

Rasti norinčiuosius įrengti ir eksploatuoti kolumbariumą gali būti ne ką lengviau nei priimtiną vietą – tokia Klaipėdos rajono savivaldybės patirtis. Nežinia, ar dėl abejotinos paklausos, ar dėl užprogramuotų konfliktų su vietos bendruomenėmis, galbūt ir dar dėl kitų priežasčių Klaipėdos rajono valdžia jau trečiąkart skelbia kolumbariumo įrengimo ir eksploatavimo Laugalių kapinių teritorijoje paslaugų pirkimo konkursą.

Norintieji dalyvauti konkurse dokumentus turėtų pateikti Klaipėdos rajono savivaldybėje (Klaipėdos g. 2, Gargždai) 202 kab., telefonas pasiteirauti – (8 46) 45 20 62. Pasiūlymai priimami ir registruojami nuo 2016–11–21 darbo dienomis nuo 9.00 iki 11.00 val. ir nuo 13.00 iki 16.00 val. Paskutinė data – 2016–12–12 10.00 val. (dokumentai pateikiami lietuvių kalba).

Konkurso sąlygos ir privalomų pateikti dokumentų sąrašas skelbiami tinklalapyje www.klaipedos–r.lt.

Konkurso dalyviai privalo pateikti pasiūlymą užklijuotame voke, ant kurio turėtų būti užrašyta: „Kolumbariumo paslaugų teikimo konkursui“. Pasiūlymas kartu su pridedamais dokumentais turi būti tvarkingai susegtas. Visi pasiūlymo ir pridedamų dokumentų lapai turi būti sunumeruoti eilės tvarka. Prie jo turi būti pateikta viena elektroninė laikmena su skanuotu pasiūlymu ir pridedamais dokumentais. Ant kompiuterio laikmenos turi būti nurodytas konkurso dalyvis ir konkurso pavadinimas.

Komisijos posėdžio, kuriame atplėšiami vokai su pasiūlymais, data ir laikas: 2016–12–12 10.30 val. 201 kab., Klaipėdos g. 2, Gargždai.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video