Top Baneris

Klaipėdoje dar šiemet iškils padelio-teniso kortai

2021 rugpjūčio 31 d.
teniso padelio kortai klaipeda
UP architektai vizual.
Pasidalykite straipsniu

Klaipėdoje, Arimų gatvėje, netoli Liepų gatvės pabaigos, prie „Saulės butų“, iškils naujas sporto objektas – padelio-teniso kortai.

„Šioje vietoje planuojama statyti 8 padelio ir 3 teniso kortus su pripučiamais kupolais. Statyba nėra sudėtinga, tad tikėtina, kad šis sporto objektas atsiras greitai“, – „Vakarų ekspresui“ pasakojo projekto vadovas Mindaugas Raišutis.

Situaciją patikslino statytojų UAB „Romversa“ vadovas Marijus Jokužys.

„Padelio ir teniso kortai iškils dar šiemet. O su administraciniu pastatu matysime, ar spėsime šiemet, bet turime ir kitus sprendimus – kur laikinai galės persirengti sportininkai, kol bus pastatytas administracinis pastatas. Bet stengsimės viską pastatyti kuo greičiau“, – kalbėjo M. Jokužys.

Pagal projektą, teniso aikštelės plotas – 38×66 m, padelio kortų aikštelės plotas – 40×62 m.

Priešais sporto paskirties pastatą projektuojama automobilių parkavimo aikštelė (plotas 1160 kv. m).

Projektuotojas – UP architektai.

teniso padelio kortai klaipeda

Projektuojamo sporto paskirties pastato bendras plotas maždaug 650 kv. m.

„Pastate projektuojamos patalpos administracijai, treneriams, numatoma patalpa prekybai, vaikų užimtumui, patalpos persirengimui, dušai, pietinėje pastato dalyje projektuojama maitinimo patalpa su virtuve. Moterų ir vyrų persirengimo salėse numatoma po 25 spinteles rūbams ir inventoriui pasidėti, projektuojama po 12 dušų“, – rašoma projektiniuose pasiūlymuose.

Lietuvos padelio federacijos valdybos narys, Klaipėdos „Family padel club“ vadovas M. Jokužys „Vakarų ekspresui“ sakė, kad ateityje šioje vietoje planuoja ir uždaras krepšinio ar futbolo aikšteles.

„Planuose yra plėtra. Turime 10 ha ploto žemės sklypą, tad jį ketiname paversti sporto erdve. Daug klaipėdiečių ir aplinkinių miestelių žmonių nori sportuoti, aktyviai leisti laisvalaikį, tačiau dėl sporto salių trūkumo tiesiog į jas nepatenka. Mes bandysime užpildyti šią spragą“, – kalbėjo šio sporto objekto atstovas.

Jis užsiminė, kad bus įrengta ir kavinė, ir vaikų žaidimo aikštelės.

„Tam yra skirtas didelis žemės plotas. Siekiame, kad žmonės gyventų sveikai, aktyviai, ir tam norime sudaryti visas sąlygas“, – kalbėjo M. Jokužys.

teniso padelio kortai klaipeda
teniso padelio kortai klaipeda

Paulius Matulevičius

vakarų ekspresas

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video