Top Baneris

Klaipėdiečiai – vėl tarp „Metų renovacijos projekto“ nugalėtojų (1)

2022 birželio 8 d.
Daugiabutis Veterinarijos gatvėje. Klaipėdos sav. nuotr.
Daugiabutis Veterinarijos gatvėje. Klaipėdos sav. nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Birželio 6 d. vykusioje konferencijoje-diskusijoje „Daugiabučių modernizavimas: iššūkiai ir ateities perspektyvos“ aptartos Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programos strateginės ateities kryptys, statybų sektoriaus pokyčiai, esminiai pokyčiai rangos darbų pirkimuose bei daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) projektų įgyvendinimo Klaipėdoje sėkmės pavyzdžiai.

Konferencijoje, kurioje pranešimus skaitė aplinkos ministras Simonas Gentvilas, Aplinkos projektų valdymo agentūros direktorius Vytautas Vrubliauskas, prieš mėnesį įsteigtos Statybos sektoriaus vystymo agentūros direktorius Aidas Vaičiulis, viešųjų pirkimų organizacijos CPO LT atstovas ir Klaipėdos daugiabučių namų renovaciją administruojančios įmonės direktorė Rasa Rimaitė, apdovanoti „Metų renovacijos projekto“ nugalėtojai. Džiugu, kad apdovanojimus pelnė 2 Klaipėdos daugiabučiai namai – Vingio g. 35 ir Veterinarijos g. 29.

Po renovacijos daugiabutis Vingio g. 35 pasiekė aukštesnę B energinio efektyvumo klasę, leidžiančią gyventojams sutaupyti daugiau negu 60 proc. šilumos kaštų.

crop 300x300 vingio g. 35

Po renovacijos daugiabutis Vingio g. 35 pasiekė aukštesnę B energinio efektyvumo klasę, leidžiančią gyventojams sutaupyti daugiau negu 60 proc. šilumos kaštų.

Didelio palaikymo „Metų renovacijos projekte“ sulaukė ir atnaujintas daugiabutis Veterinarijos g. 29.

Abu atnaujinti daugiabučiai puikiai iliustruoja esminius pokyčius po renovacijos – išaugusią gyvenimo kokybę, perpus sumažėjusias sąskaitas už šildymą, pasikeitusią gyvenamąją aplinką, padidėjusią būsto vertę.

Džiugu, kad Klaipėdoje atnaujinami daugiabučiai antrus metus iš eilės tampa geraisiais pavyzdžiais renovacijos kontekste visoje šalyje (2021 m. – daugiabutis Taikos pr. 3) ir apdovanojami kaip „Metų renovacijos projektai“. Pažymėtina, kad pasikeičia ne tik daugiabučių namų, kurie apdovanojami už sėkmingą renovaciją, išvaizda ir aplinka. Minėtas titulas yra ir pripažinimas už energinio efektyvumo didinimo priemonių įgyvendinimą, o tai reiškia tiesioginę ekonominę naudą to namo gyventojams.

 

Šaltinis: Klaipėdos sav.

kranas

Svarbiausios statybų, NT, inžinerijos naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="7"]

Pasidalykite straipsniu
Komentarai
  • The

    2022-06-08, 19:12  

    Atrodo gerai, ypač tas Veterinarijos gatvėje.
    Bet Klaipėdoje tikrai mažai renovuotų namų .

Rekomenduojami video