Top Baneris

Klaipėdiečiai turi progą prisidėti kuriant miesto viziją

2016 kovo 3 d.
wikipedia.org nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Klaipėdos miesto savivaldybė siekia išsiaiškinti gyventojų nuomonę apie jų gyvenamąjį rajoną ir lūkesčius dėl rajono ir miesto plėtros ateityje. Tuo tikslu savivaldybės užsakymu nuo kovo 5 dienos vyks uostamiesčio gyventojų apklausa.

Šis gyventojų nuomonės tyrimas – Klaipėdos miesto bendrojo plano keitimo dalis. Miesto bendrasis planas keičiamas siekiant stiprinti miesto reikšmę, gerinti būsto ir gyvenamosios aplinkos kokybę, plėtoti socialinę infrastruktūrą, užtikrinti susisiekimo plėtrą ir saugoti bei tinkamai tvarkyti gamtos ir kultūros paveldo vertybes.

Urbanistikos skyriaus vedėjos Mildos Žekonytės teigimu, kad darbas būtų sėkmingas, labai svarbi Klaipėdos gyventojų nuomonė apie miestą.

„Norime sužinoti gyventojų nuomonę apie gyvenimo, darbo ir poilsio sąlygas jame, išsiaiškinti jų viziją, kaip miestas turėtų vystytis ir atrodyti ateityje. Todėl maloniai prašome gyventojų geranoriškumo bendradarbiaujant su tyrimo atlikėjais ir skirti šiek tiek savo laiko atsakant į tyrimo klausimus Klaipėdos miesto labui“, – sakė M. Žekonytė.

Apklausa bus atliekama tiesioginio interviu būdu gyventojų namuose – iš viso 750 gyventojų. Dėmesio – apklausas (gyventojų nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovė RAIT) atliekantys asmenys turi turėti darbuotojų pažymėjimus.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video