Top Baneris

Kelininkų sektorius dėl savo veiklos specifikos išlieka atsparus koronaviruso pasekmėms

2020 balandžio 15 d.
59420503 1537060043092789 7995813810348752896 o
Facebook nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Karantinas nesustabdė didžiausios Lietuvoje infrastruktūros statybos bendrovės „Kauno tiltai“ veiklos. Bendrovė laiku pradėjo darbų sezoną ir ėmėsi visų priemonių, kad apsaugotų savo darbuotojus. O kad numatyti ilgalaikiai projektai būtų įgyvendinami sparčiai ir užtikrintai, „Kauno tiltai“ nusprendė išplėsti sezoninių darbuotojų gretas.

Šiemet kelininkų darbų sezonas prasidėjo kovo viduryje, kaip ir planuota, nes Vyriausybė ir Susisiekimo ministerija laikosi požiūrio, kad kelių statybos sektorius gali tęsti veiklą, išlaikyti ir kurti darbo vietas.

Kelininkų darbo specifika padeda sumažinti riziką

Tad, kai dalis verslų praneša apie prastovas ir atleidimus, bendrovė „Kauno tiltai“ yra pasirengusi priimti apie 100 sezoninių darbuotojų ir užtikrinti jiems stabilias pajamas bei socialines garantijas.

„Pandemijos sukelta krizė veikia visą šalies ekonomiką. Tačiau kai kurie sektoriai dėl savo veiklos specifikos išlieka atsparūs. Pavyzdžiui, kelininkai daugumą kasdienių darbų atlieka lauko sąlygomis, taip pat griežtai laikomės saugos taisyklių, tad rizika yra minimalizuota. Sezono startas sklandus, vykdome visus įsipareigojimus ir nuolat bendraujame su partneriais ir užsakovais“, – sako bendrovės „Kauno tiltai“ generalinis direktorius Aldas Rusevičius.

Bendrovės vadovo teigimu, pats svarbiausias įsipareigojimas yra darbo vietų išsaugojimas ir darbuotojų finansinės padėties stabilumas, nes absoliučiai daugumai organizacijos narių darbas yra pagrindinis pajamų šaltinis.

Darbu domisi ir iš emigracijos grįžę lietuviai

Tuo tarpu bendrovės Personalo vadovė Jūratė Pozniakovienė pastebi, kad prasidėjus darbų sezonui sulaukia vis daugiau skambučių ir žinučių, kuriose žmonės teiraujasi dėl galimybių įsidarbinti. „Esame atviri komandos papildymui. O kiekvieną naujoką galime išmokyti svarbiausių darbo principų ir visada vertiname asmenines žmogaus pastangas, norą tobulėti ir augti“, – dalijasi pašnekovė.

Ji taip pat priduria, kad dalis interesantų dabartinę situaciją vertina kaip galimybę pradėti naują karjeros kelią, įgyti papildomų gebėjimų ir užsitikrinti stabilų pajamų šaltinį. „Žmonės supranta, kad sunkumai yra laikini, todėl domisi galimybe šį laiką skirti naujam darbui. O sezonui pasibaigus jie bus pasiryžę ieškoti tolesnių karjeros krypčių“, – kalba J. Pozniakovienė. Anot jos, pastaruoju metu dalis darbo ieškančių asmenų pripažįsta, kad yra išbandę jėgas užsienyje, tačiau per karantiną grįžo iš emigracijos ir ateinančius mėnesius nenori sėdėti namuose tuščiai leisdami dienas.

Šiuo metu „Kauno tiltai“ baigia Laisvės alėjos atnaujinimo darbus, pradėjo Taikos prospekto Kaune kapitalinį remontą ir magistralės Kaunas-Vilnius atnaujinimo darbus, stato naują tiltą per Nerį ties Kleboniškiu, ir įgyvendina kitus svarbius projektus.

header56


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video