Top Baneris

Kauno stadionas bus atidarytas vėliau, nei planuota (2)

2022 liepos 18 d.
20210716 dji 0806
Pasidalykite straipsniu

Rekonstruojamas Kauno Dariaus ir Girėno stadionas bus atidarytas vėliau nei planuota, atidarymas gali persikelti į kitus metus, šeštadienį pranešė portalas kasvykstakaune.lt .

Vėlesnį nei planuota stadiono atidarymą prognozuoja jį šią savaitę apžiūrėję Lietuvos futbolo federacijos (LFF) atstovai, vertinę stadiono įrengimo darbus, skelbia portalas.

„Pagal tai, kaip viskas vyksta ir kokia yra UEFA inspektoriaus išraiška šio vizito metu, stadiono atidarymas gali nusikelti į kitų metų pradžią“, – teigė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Po rekonstrukcijos stadione esančių vietų skaičius nuo 9,5 tūkst. padidės iki 15 tūkst., o visos tribūnos bus uždengtos stogu. Stadionas turėtų atitikti aukščiausios 4-os UEFA kategorijos reikalavimus.

Kauno meras Visvaldas Matijošaitis vasaros pradžioje sakė, jog stadione statybos darbus tikimasi baigti iki liepos vidurio, o pirmąsias futbolo rungtynes surengti rudens pradžioje.

Stadiono rekonstrukciją pradėjo Turkijos bendrovė „Kayi Construction“, tačiau užpernai sausį sutartį su rangovu savivaldybė nutraukė, nes šis nesilaikė įsipareigojimų.

Nutraukus sutartį su turkais, darbus perėmė Kauno statybų ir kelių tiesimo bendrovė „Autokausta“, kurios vadovas Juozas Kriaučiūnas įtariamas galimos korupcijos Kauno miesto savivaldybėje byloje.

Šioje byloje, įtariama, Kauno savivaldybės administracijos direktorius Vilius Šuliauskas priėmė 140 tūkst. eurų kyšį iš „Autokaustos“ vadovo.

Stadiono rangos darbų vertė siekia 32 mln. eurų.


Pasidalykite straipsniu
  Komentarai
  • Observation

   2022-07-19, 3:13  

   Aiški straipsnio autorių pozicija prieš Matijošaitį. Stadionas jau praktiškai baigtas ir jeigu ne Matijošaičio vadovavimas , Lietuva tebūtų siaubingos situacijoje su stadionais.
   O dabar, dėka Kauno , Lietuva pagaliau turės gražų, naują , modernų stadioną .

  • T

   2022-07-18, 17:21  

   SA, keista, kad straipsniui pasirenkate gerokai senesnę objekto fotografiją, kuri nė iš tolo neatspindi objekto baigtumo šio straipsnio publikavimo momentu.

  Rekomenduojami video