Top Baneris

Kaune pradedama Panemunės baseino statyba

2024 balandžio 8 d.
Panemunės baseino vizualizacijos 1
„Projektų rengimo centro“ vizualizacija
Pasidalykite straipsniu

Kaune, Vaidoto g. 11, sklype pradėti Panemunės baseino statybos darbai. Kauno m. savivaldybės administracija sutartį sudarė su viešą rangos konkursą laimėjusia bendrove „Verslo“. 12 mln. eurų (su PVM) vertės darbus numatyta atlikti per vienerius metus nuo jų pradžios. Projektą rengė studija „Projektų rengimo centras“.

Panemunės baseine – plaukimo takai ir SPA

3 tūkst. kv. metrų ploto vieno aukšto pastate suprojektuoti aštuoni 25 metrų ilgio plaukimo takai su 150 vietų žiūrovams. SPA zonoje tilps ir atskiri baseinai mažiesiems kauniečiams, rašoma pranešime spaudai.

Panemunės baseino statybines konstrukcijas sudarys monolitinis gelžbetonis, o fasado apdailą ir inžinerinę įrangą – modernios, drėgmei bei chloraminų poveikiui atsparios medžiagos. Viduje numatytos patogios rūbinės su persirengimo kabinomis – erdvėje tilps iki 224 spintelių. Čia pat – grupinių užsiėmimų salė, atskiros trenerių rūbinės su poilsio patalpa ir medicinos punktu.

Dar daugiau paslaugų suplanuota SPA zonoje – sveikatingumo baseinas suaugusiems su hidromasažu ir kitais vandens pramogų elementais. Bus įrengtos ir sūkurinės vonios bei trijų skirtingų pirčių zona.

Greta statinio numatyta įrengti iki 100 vietų automobiliams.

Kaune taip pat šiuo metu renovuojamamas baseinas Šilainiuose. Jame numatyti aštuoni 25 metrų ilgio, 2 m gylio takeliai, seklesnis baseinas mažiesiems plaukikams bei laisvalaikio zona. Taip pat bus atnaujintos persirengimo patalpos.

Iš pagrindų rekonstruotas pastatas talpins apie 140 lankytojų ir turės maždaug 100 vietų tribūnas. Baseinu galės naudotis ne tik vaikai ar profesionalūs sportininkai. Erdvės bus pritaikytos ir gyventojų poreikiams – treniruotėms ar poilsiui.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video