Top Baneris

Kaune kyla naujas mažaaukščių namų kompleksas

2016 rugsėjo 29 d.
Įmonės vizual.
Įmonės vizual.
Pasidalykite straipsniu

Įmonių grupė „Nuova“ Kaune pristato naują dviejų mažaaukščių namų projektą „Akacijų vilos“. Keturaukščiuose namuose suprojektuotas 21 butas nuo 45 iki 138 kv. metrų. Namų, į kuriuos investuojama 1,4 mln. eurų, statybas planuojama užbaigti iki 2017-ųjų vasaros.

Išrankiausiam skoniui – pavydėtina vieta

„Akacijų vilos“ kuriasi ant Kalnų ir Naujakurių gatvių sankryžoje esančio šlaito – vienoje aukščiausių Kauno vietų. Buvusio dvaro parke statomas kvartalas atgręžtas į Kauno senamiesčio ir Nemuno kraštovaizdį. Retą prabangą – miesto žiburių ir unikalios gamtos panoramą – turės visų be išimties butų gyventojai. Veršvų draustinio kaimynystėje, šimtamečių akacijų apsuptyje kylančių namų gyventojai turės puikų susisiekimą viešuoju transportu, o automobiliu Kauno centrą pasieks vos per keletą minučių.

„Akacijų vilos“ yra puikus būstas visiems, vertinantiems privatumą, saugumą, nuosavą kiemą, židinius ir nedidelį kaimynų ratą. Skirtumas nuo individualaus namo tik vienas – šalia miesto centro statomų vilų gyventojams nereikės rūpintis teritorijos priežiūra, o vaikai namo galės grįžti viešuoju transportu.

Architektūroje panaudota tarptautinė patirtis

„Akacijų vilų“ projektą parengė įmonės „EGL studija“ architektai, vadovaujami Eugenijaus Žarkovskio. Architekto komanda pripažinimo yra sulaukusi ne tik Lietuvoje, ji žinoma Latvijoje, Juodkalnijoje, Baltarusijoje ir Kazachstane.

Projektuojant kompaktiškas „Akacijų vilas“, architektų komandos tikslas buvo maksimaliai atskleisti išskirtinę vietą – nuo kalvos atsiveriančią miesto panoramą. Visi mažaaukščių namų butai turės balkonus arba terasas.

Pirmo aukšto gyventojai turės atskirus įėjimus ir nedidelius privačius kiemelius. Seno parko žaluma gyventojai mėgausis uždarame kieme, kuriame nebus automobilių triukšmo ir jų taršos. Kvartalas statomas pagal skandinavišką filosofiją ir turės tik požeminę automobilių stovėjimo aikštelę.

Prie projekto inovacijų prisidės ir mokslininkai

„Akacijų vilų“ įgyvendinimui surinkta komanda – profesionalai, dirbantys su naujausiomis technologijomis. Projektą vystanti „Nuova“ įmonių grupė bendradarbiauja su Lietuvos universitetų mokslininkais, taiko tarptautinėse parodose įgytą patirtį, naudoja pažangias medžiagas ir sprendinius, kurie būstuose užtikrins maksimalią garso izoliaciją ir šiluminę varžą. Siekiantiems inovatyvaus būsto bus pasiūlyta ir protingo namo sistema.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video