Top Baneris

Kaune duris atveria vietoje viešbučio-vaiduoklio „Respublika“ iškilęs verslo centras „Magnum“

2020 liepos 16 d.
Magnum is aukstai
Organizatorių nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Priešais Nemuno salą duris atveriančiame viename unikaliausių pastarojo meto nekilnojamo turto plėtros projektų Kaune – verslo centre „Magnum“ veikti pradėjo naujos koncepcijos „Luminor“ klientų konsultavimo centras. Liepą komplekse veiklą taip pat pradeda kelionių agentūra „Tez Tour“ bei kitas paslaugas teikiančios įmonės.

Be tokių jau anksčiau skelbtų įmonių kaip amerikietiško kapitalo bendrovė „Baltic Defense Industries“ ar technines konsultacijas dėl saulės energijos projektų teikianti „Detra Solar“, sutartį dėl patalpų nuomos „Magnum“ taip pat pasirašė programinę įrangą automobiliams kurianti bendrovė „Voltas IT“.

„Pokyčių investicija“

Magnum is aukstai IIMagnum“ projektą pradėjome su šūkiu „Pokyčių investicija“ – investavome į šios išskirtinės, bet ilgą laiką nepelnytai apleistos Kauno vietos pokyčius. Į savo darbuotojų gerovę bei bendrovės įvaizdį investavo ir daug kitų žinomų įmonių, naujaisiais savo namais pasirinkusių „Magnum“. Manau, kad ambicingi projektai svarbu, tačiau svarbiausia yra sugebėti juos įgyvendinti ir mums tai pavyko. Už tai noriu padėkoti rangovams „Kaminta“, inovatyvų kompleksą projektavusiam architektų biurui „Archas“, didžiąją dalį „Magnum“ jau išsinuomavusiems nuomininkams ir visiems kauniečiams – už kantrybę miesto centre vietoje senų griuvėsių gimstant naujam verslo centrui“, – sakė projektą vystančios „Vičiūnų grupės“ vadovas Šarūnas Matijošaitis.

Pasak jo, „Magnum“ vis dar vykdomi kai kurie baigiamieji vidaus bei aplinkos tvarkymo darbai, bet visi pagrindiniai darbai atlikti, tad į verslo centrą jau keliasi nuomininkai.

Unikalios koncepcijos „Luminor“ klientų centras

Šiame komplekse įsikurs ir itin modernus banko „Luminor“ klientų konsultavimo centras, kuriame bus ne tik teikiamos finansinės konsultacijos, bet ir rengiami verslo susitikimai. Šiame „Luminor“ konsultavimo centre įrengta visa verslo susitikimams reikalinga infrastruktūra bei programinė įranga – TV ekranai, krovikliai, belaidis ryšys. Svarbu paminėti, kad banko klientai vienoje vietoje galės gauti konsultacijas tiek asmeniniais klausimais, tiek savo verslui.

„Skaitmeninės paslaugos per COVID-19 pandemiją ir karantiną tapo nebe privalumu, o būtinybe. Todėl bankų paslaugos taip pat žengia koja kojon su pasauliu ir šiandien keliasi į skaitmeninę erdvę. Tai atspindi ir mūsų naujos koncepcijos banko konsultavimo centrai, kurie transformuojasi į vietą, kuri teikia ne tik finansines paslaugas, bet ir kviečia verslą, ekspertus dalintis žiniomis, įžvalgomis, semtis patirties“, – sako Giedrė Blazgienė, „Luminor“ banko Klientų konsultavimo centrų vadovė Baltijos šalyse.

Anot G. Blazgienės, siekiama savo klientams skirti visą dėmesį, todėl prašoma jų susitikimų laiką rezervuoti iš anksto: „Susiplanavus pokalbio laiką, jums neteks laukti eilėje ir netrukdomi pasivaišinsite kava“.

Naujas „Luminor“ klientų konsultavimo centras atspindi vadinamąją „Collective Mind“ iniciatyvą, kurios tikslas – padėti burti verslininkų bendruomenę, dalintis savo patirtimi. Remiantis šiuo požiūriu, bus atliekamos verslininkų apklausos, renkama jų patirtis. Taip pat banko konsultacijų centre vyks įvairūs renginiai, viešos diskusijos, ekspertų paskaitos.

Magnum Luminor

Magnum Luminor III

Miestas mieste

Be „Luminor“ banko, maždaug 2 tūkst. m² komercinėse patalpose pirmame „Magnum“ aukšte taip pat veiks telekomunikacijų bendrovė, kelionių agentūra „Tez Tour“, odontologijos klinika, grožio salonas ir kitas paslaugas teikiančios įmonės.

„Kalbėdamiesi su potencialiais nuomininkais, matome, kad būtent ši kasdienių paslaugų įvairovė yra svarbus veiksnys renkantis biurą – greta reikalavimų paties komplekso kokybei ir strateginės verslo centro lokacijos“, – teigia rugsėjį į „Magnum“ savo pagrindinę būstinę perkelsiančios „Vičiūnų grupės“ vadovas Šarūnas Matijošaitis.

Šiuo metu iš daugiau kaip 18 tūkst. m² nuomos ploto didžiausiame Kauno A+ klasės verslo centre išnuomota 10 tūkst. m². Komplekse, kurį sudaro du – 8 ir 12 aukštų bokštai iš viso dirbs apie 1700 žmonių. Čia įrengta dviračių saugojimo aikštelė su dušais ir persirengimo kambariais, dviaukštė požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. „Magnum“ taip pat veiks keliolika elektromobilių įkrovimo stotelių, jų skaičių ateityje planuojama didinti net iki pusšimčio. Antrame aukšte veiks įvairiems renginiams pritaikoma – pagal poreikį į keturis skirtingus dydžius transformuojama – konferencijų salė.

Projekto autoriai – bendrovės „Archas“ architektai Tomas Kuleša, Mantas Navalinskas ir Gintaras Čepurna. „Magnum“ valdymu rūpinasi tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Newsec“.

Magnum Luminor II
Magnum Luminor I


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video