Top Baneris

Kaunas siekia mažinti pastatų vaiduoklių armiją

2016 gegužės 17 d.
kaunas.lt nuotr.
kaunas.lt nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Kauno miesto savivaldybės iš dalies valdoma bendrovė „Stoties turgus“ parduoda nebaigtą statyti dviejų aukštų su rūsiu prekybos ir paslaugų kompleksą.

Pasak bendrovės „Stoties turgaus“ direktoriaus Sauliaus Tumonio, šis 23205,16 kv. m bendrojo ploto pastatas pradėtas statyti dar 1998 metais, o statyba nevykdoma nuo 2003 metų.

„Bendrovė neturi lėšų pabaigti šio statinio ir neturės. Pasiskolinti iš bankų galimybės taip pat nėra. Belieka parduoti nebaigtą statybvietę. Šis pastatas miesto tikrai nepuošia, o ir bendrovei tai nėra naudinga“, – aiškino S. Tumonis.

„Šią įmonę miestas valdo kartu su dar dviem akcininkais. Iš viso savivaldybė turi 51 proc. šio turgaus akcijų. Visi kartu suderinome pozicijas ir aktyviai pardavinėjame šį pastatą“, – kalbėjo Kauno savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Petrauskas.

„Tai nebūtinai gali būti turgavietė, – pabrėžė bendrovės „Stoties turgus“ direktorius. – Šį pastatą galima pritaikyti ir kitoms reikmėms, pavyzdžiui administraciniams biurams – tai yra geroje vietoje, miesto centre, kokybiškai pastatytas statinys su įrengtu požeminiu parkingu.“

Susidomėjusiems šiuo objektu reikėtų kreiptis į bendrovės „Stoties turgus“ direktorių S. Tumonį tel. 8 698 33 137 arba el. paštu direkcijast@zebra.lt.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video