Top Baneris

Kas šiemet kurs Kauno skulptūrinius akcentus?

2017 kovo 12 d.
Kauno savivaldybės nuotr.
Kauno savivaldybės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Idėjų konkursas „Kauno akcentai“ oficialiai pristatytas visiems besidomintiems šiuo konkursu. Susirinkusieji galėjo daugiau sužinoti apie konkurso specifiką, paraiškos pateikimo kelią, idėjos vertinimo kriterijus. Neabejojama, kad šįmet norinčiųjų dalyvauti konkurse gretas aktyviau papildys profesionalūs menininkai.

Vienas praėjusių metų konkurso nugalėtojų, meno kūrinio „Žvaigždžių sėjikas“ autorius, slapyvardžiu Morfai, priminė, kad tokios galimybės kaip „Kauno akcentai“ nei prieš dešimt metų, nei dar anksčiau, nebuvo. Sukurti kažką neribojant vaizduotės, leidžiant pasireikšti kūrybiškai minčiai ir palikti tą Kaunui – perspektyva, kuri atsivėrė Kauno kūrėjams.

Šiemet į konkursą „Kauno akcentai“ skelbiami trys kvietimai pagal šias sritis: skulptūrų, dizaino objektų ir šviesos instaliacijų, kurios viešosioms erdvėms suteiktų patrauklumo bei unikalumo.

Idėjų autorių nevaržo jokie apribojimai, o konkurse dalyvauti ir miestą papuošti gali visi. Iki balandžio 3 dienos galioja kvietimas teikti paraiškas pagal sritį „Skulptūrų, kurios suteiktų erdvei patrauklumo ir individualumo, sukūrimas ir įrengimas“. Visa informacija apie konkursą skelbiama oficialioje interneto svetainėje akcentai.kaunas.lt


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video