Top Baneris

„Kaita Group“ investuoja 33 mln. eurų į naują NT projektą sostinės Naujamiestyje

2024 gegužės 29 d.
Off 3
„2 Bricks“ vizualizacija
Pasidalykite straipsniu

Bendrovė „Kaita Group“ investuoja 33 mln. eurų į daugiabučių pastatų kompleksą Vilniaus Naujamiesčio rajone. Naujos statybos projektas „Off!“ įsikurs Smolensko g. 5 ir nekilnojamojo turto rinką Vilniuje papildys 242 butais ir loftais. Šiuo metu jau pradėti teritorijos paruošiamieji darbai, statybos pradedamos birželį.

Pasak įmonės generalinio direktoriaus Ugniaus Latvio, Naujamiestis pastaruoju metu išgyvena dar vieną transformacijos etapą, kai vis daugiau senų teritorijų yra pritaikoma gyvenimui. „Kurį laiką Naujamiestis buvo tarsi pamirštas naujų būstų ieškančios auditorijos, nes jame paprasčiausiai nebuvo plėtojami nauji gyvenamieji projektai arba būdavo pavieniai, kurie neatliepdavo susidariusios paklausos viename iš patraukliausių Vilniaus rajonų.

Kol nevyko gyvenamųjų projektų statybos, Naujamiestis sparčiai keitė savo komercinį veidą – atsirado nemažai šiuolaikiškų verslo centrų, kuriuose įsikūrė vienaragiai ir kiti patraukliausi darbdaviai. Artimiausiems metams dar numatyti keli grandioziniai projektai šioje miesto dalyje.

Vienas didžiausių ir turbūt laukiamiausių – Vilnius Connect“. Nenuostabu, kad tokie vykstantys komerciniai pokyčiai paskatino NT plėtotojus vėl suaktyvinti teritorijų, skirtų gyvenamiesiems projektams, paiešką. Didieji Lietuvos plėtotojai šiame Vilniaus rajone jau suplanavo apie 1 500 naujų butų. Sunku pasakyti, kada šie gyvenamieji projektai bus įgyvendinti, bet mes jau pradedame statybas Vilniaus NT rinkai pasiūlydami 242 butus ir loftus. Prasidėjęs naujas Naujamiesčio transformacijos etapas ne tik dar labiau pakeis šio rajono veidą, bet, tikėtina, augins turto vertę ir likvidumą“, – teigia „Kaita Group“ vadovas U. Latvys.

Off 2
„2 Bricks“ vizualizacija

Projektą „Off!“ sudaro 3–6 aukštų trijų pastatų kompleksas su 242 turtiniais vienetais. Pirkėjai galės rinktis butą ar loftą nuo 17,44 kv. m iki 109,82 kv. m. Ant komplekso stogų bus įrengtos žaliosios terasos, atversiančios vaizdą į besikeičiantį Naujamiestį ir sostinės senamiestį, rašoma įmonės pranešime spaudai.

Projekte bus įrengtas grindinis šildymas, dviejų aukštų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė bei rekuperacinė sistema. Klientai galės rinktis loftus arba butus. Dalyje komplekso pirmuose aukštuose suplanuotos komercinės patalpos.

Projekto autoriai – studija „2 Bricks“.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video