Top Baneris

Kaip padidinti darbo našumą įmonėje?

2019 gruodžio 18 d.
Schneider electric taisytas SB RED 2

Naujosios kartos darbuotojai tikisi darbo vietos, kuri skatina dirbti ir bendradarbiauti, o nauji darbo būdai didina naujoviškų ir lanksčių darbo vietų poreikį. Įmonės vadovai savo ruožtu nori išsaugoti talentingus darbuotojus ir jų darbo našumas – viena iš sąlygų išsilaikyti įtemptoje konkurencinėje kovoje. Kaip paversti patalpas vieta, kurioje žmonės norėtų dirbti ir kurią būtų lengva pritaikyti prie besikeičiančių įmonės poreikių bei dydžio?

Siekiant atremti šiandienės dinamiškos ir konkurencingos biurų aplinkos keliamus iššūkius, svarbu rinkti ir analizuoti reikšmingus duomenis tam, kad galėtumėte greitai ir objektyviai priimti sprendimus, kurie padidintų efektyvumą, sumažintų eksploatacines išlaidas ir suteiktų daugiau patogumo patalpose dirbantiems žmonėms. Komfortas darbo vietoje mažina įtampą tarp darbuotojų bei padeda išlaikyti gabiausius jų.

Išmanieji pastatai suteikia galimybę prisitaikyti prie besikeičiančių reikalavimų, pasiūlant įvairių erdvių ramiam ir nuošaliam darbui, bendradarbystei skirto ploto ir bendruomeninių bei poilsio patalpų. Tai ne tik naudinga darbuotojams, bet ir padeda efektyviai išnaudoti kiekvieną pastato dalį.

„Schneider Electric“ – šios tendencijos lyderiai. Suprantame, kokią įtaką darbuotojų gerovė daro mūsų klientų pelningumui, todėl kuriame sprendimus, kurie padėtų įveikti kylančius iššūkius.

Mūsų sprendimai, pavyzdžiui, „EcoStruxure Building Operation“ programinė įranga, valdanti šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemas (ŠVOK), priešgaisrinės saugos įrangą, apšvietimą bei kitas pastatų valdymo sistemas, ir programinė įranga „EcoStruxure Workplace Advisor“, atliekanti pažangią darbovietės analizę, tokią kaip aktyvus anglies dvideginio (CO2), temperatūros, drėgmės, triukšmo ir apšvietimo stebėjimas, padeda mūsų klientams laikytis naujausių standartų ir, kas dar svarbiau, kurti sveiką darbo aplinką pastatuose dirbantiems žmonėms, kad padėtų mažinti darbuotojų pravaikštas ir padidinti jų darbo našumą.

Juk darbo jėgos išlaidos (atlyginimai ir kitokios išmokos) sudaro apie 90 proc. verslo sąnaudų. Todėl talentų išlaikymas ir darbuotojų produktyvumo didinimas yra vienas geriausių būdų padidinti darbovietės efektyvumą.

Schneider Electric

RĖMĖJO TURINYS

Komentarai