Top Baneris

Ką daryti pritrūkus pinigų buto remontui? (1)

2021 lapkričio 23 d.
buto remontas paskola remontui
Asociatyvi nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Būsto remontas yra brangus malonumas, kad ir kaip kruopščiai susiplanuotumėte visas išlaidas. Pradėjus buto remontą, nesvarbu, ar tai nedideli pakeitimai, baldų pirkimas, sienų dažymas, ar viso būsto atnaujinimas nebėra galimybės sustoti pusiaukelėje.

Niekas iš mūsų nenorėtų ilgai gyventi statybų sąlygomis, kol bus sukaupta papildoma reikalinga suma. Saldo paskola būsto remontui suteikia galimybę įgyvendinti savo svajones sėkmingai baigiant būsto atnaujinimą.

Nenumatytos išlaidos būsto atnaujinimo procese

Specialistai pataria visada iš anksto stengtis apskaičiuoti preliminarias buto atnaujinimo išlaidas. Būsto remontas tai ne tik sienų dažymas, tapetavimas, stogo, durų, langų keitimas, šildymo sistemos renovacija ir panašiai, bet ir buitinės technikos pirkimas. Be to, šios išlaidos apima ir samdytų specialistų darbą.

Tai gali būti ne tik statybininkai, bet ir interjero arba namų aplinkos lauke dizaineriai ir t.t., kurie ne tik padeda įgyvendinti Jūsų sumanymus, bet ir gali patarti ar tikrai verta pirkti vieną ar kitą daiktą. Labai sunku pačiam numatyti visas išlaidas, ypač kai statybinių medžiagų rinkoje pastoviai jaučiamas kainų svyravimus. Taip pat remonto metu gali paaiškėti, jog reikia keisti daug daugiau nei buvo suplanuota iš pradžių.

Kaip greitai gauti pinigus būsto atnaujinimui?

Dažnai yra sudėtinga iš anksto sukaupti papildomą pinigų rezervą nenumatytoms interjero dizaino išlaidoms ir nesinori skolintis iš draugų bei artimųjų. Tokiu atveju lieka keli sprendimai – viską stabdyti ir gyventi pusiau suremontuotame būste ilgą laiką kol sukaupsite reikiamą sumą arba skolintis internetu greitai ir paprastai, taip išsprendžiant savo problemą. Kiekvieną mėnesį palaipsniui grąžinsite pasiskolintą sumą, kuri nedarys didelės įtakos Jūsų šeimos biudžetui.

Kas yra būsto remonto paskola?

Ši paskolos rūšis suteikia Jums galimybę pasiskolinti pinigų nuosavo būsto remontui, buto ar namo atnaujinimui ruošiant jį nuomai, buitinės technikos pirkimui ir panašiai. Tai gali būti remonto darbai, atliekami ne tik bute, bet ir name, kotedže ar kitokio tipo būste. Galite apmokėti ne tik statybinių medžiagų pirkimą, bet ir pasamdyti specialistus, kurie pagelbės atnaujinant patalpas ir įgyvendinant Jūsų vizijas.

Kas gali gauti būsto remonto paskolą?

Asmuo, norintis gauti finansavimą savo būsto atnaujinimui ir renovavimui turi atitikti tam tikras sąlygas:

 • Būti pilnamečiu LR piliečiu (vyresniu nei 18 metų) arba turinčiu leidimą nuolat gyventi šalyje;
 • Turėti sąskaitą viename iš šalyje registruotų bankų;
 • Gauti pastovias oficialias pajamas (Asmuo turi būti išdirbęs bent jau 4-6 mėnesius);
 • Neturėti pradelstų įsiskolinimų kitoms kredito įstaigoms;
 • Šeimos bendros išlaidos kreditams negali viršyti 40 proc. visų gaunamų pajamų atskaičius mokesčius.

Ar man reikalingas kreditas remontui?

Jei jau pradėjote būsto remontą arba planuojate jį atlikti, tačiau neturite pakankamai lėšų verta apsvarstyti paskolos paėmimo galimybę. Sutaupyti norimą sumą užima daug laiko, be to, labai sunku laikytis griežto režimo, o pasiskolinus pinigus kas mėnesį žinosite kiek turite mokėti jau gyvendami atnaujintame būste.

Kaip man gauti būsto paskolą?

Norint gauti būsto paskolą nereikia pildyti papildomų dokumentų ar kur nors važiuoti. Užtenka užpildyti paraišką internetu, kurioje nurodysite norimą gauti sumą bei laikotarpį, savo finansinę informaciją bei patvirtinsite tapatybę. Belieka sulaukti atsakymo dėl paskolos suteikimo.

Ar Saldo siūlo būsto remonto paskolą ir kaip ją gauti?

Saldo suteikia vartojimo paskolas kompensuojančias būsto remonto arba renovavimo išlaidas. Paskolos suteikiamos labai greitai ir paprastai atlikus kelis paprastus žingsnius:

 • Pasirinkite norimą gauti sumą bei grąžinimo laikotarpį;
 • Užpildykite paraišką internetu naudodamiesi Smart ID, Mobile ID arba video identifikacija;
 • Patvirtinkite savo tapatybę su Ondato;
 • Greitai gaukite pinigus tiesiai į savo banko sąskaitą.

Būsto remontas neturi būti finansinis galvos skausmas, jei paskirstysite savo išlaidas kas mėnesį ir palaipsniui grąžinsite paskolintus pinigus jau pilnai sutvarkę savo būstą.

saldo finance logo

 

handshake PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
 • RAIMUNDAS BIRBALAS

  2023-02-27, 14:28  

  reikia paskolos labai

Rekomenduojami video