Top Baneris

JUNG gaminių asortimente – technikos ir dizaino naujovės

2021 kovo 17 d.
Juodas matinis
Bendrovės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Praktiškumas, funkcionalumas, estetika ir moderni klasika – toks turbūt būtų taikliausias neseniai rinkai pristatytų Vokietijos bendrovės JUNG gaminių apibūdinimas. Šios dizaino ir technikos naujovės neabejotinai atkreips naujų namų interjerus kuriančių dizainerių ar būstą atnaujinti suplanavusių gyventojų dėmesį.

Patalpų temperatūros valdymas: termostatai

Išmanusis, valdomas programėle ir derantis bet kuriame interjere. Naujasis JUNG patalpų termostatas, su išmaniuoju telefonu sujungtas patikimu „Bluetooth Low Energy“ ryšiu ir valdomas programėle „JUNG Temperature Config“.

„Tai ypač aktualus pasirinkimas ieškantiems harmonijos tarp funkcionalumo ir estetikos. Šis inžinerinis elementas montuojamas tuose pačiuose rėmeliuose kaip ir kiti JUNG apšvietimo sistemos elementai, todėl puikiai įsilieja bet kokio stiliaus interjere ir leidžia mėgautis išmaniai kuriamu komfortu“, – sako jungiklių ir protingų namų sistemų centro „JUNG Vilnius“ vadovas Raimundas Skurdenis.

Termostatas su ekranu 2

Kalbant apie įrenginio estetinę pusę, JUNG suteikia visišką laisvę jo išvaizdą priderinti prie bendros interjero vizijos: 96 spalvos ir visos įmanomos JUNG dizaino linijos. Tokia rėmelių spalvų ir dizaino variacijų gausa leidžia sumontuoti technologiją, išlaikant estetinį vientisumą.

Modernus, su ekranu. JUNG termostatas su jutikliniu ekranu suteikia galimybę reguliuoti patalpų mikroklimatą itin patogiai ir paprastai – prisilietimu. 

„Kokybiškos medžiagos, aiški forma ir daili išvaizda atliepia prekės ženklo filosofiją, kuriant gaminio dizainą. Šio konstrukcija kompaktiška, plokščia, o stiklo ekranas – elegantiškas“, – privalumus vardija „JUNG Vilnius“ vadovas.

R. Skurdenio teigimu, termostato pagalba galima valdyti vandenines ir elektrines grindinio šildymo sistemas bei radiatorius, o jeigu sistemoje veikia šilumos siurblys, – ir patalpų vėsinimą vasarą.

Išmanieji temperatūros reguliatoriai padeda užtikrinti ne tik gerą savijautą, bet ir taupyti energiją – laikmačio pagalba galima nustatyti, kad norima temperatūra patalpoje būtų pasiekta reikiamu laiku.

Galima rinktis iš AS, A, CD, LS dizaino linijų ir dviejų klasikinių spalvų: juodos arba baltos. Taip pat termostatas gali būti integruojamas į modulinę išmaniųjų namų sistemą „LB Management“.

LS 1912 su LED

Nauji vėjai jungiklių asortimente

LS 1912 dizaino linijos atnaujinimas. Naujai įdiegta raudona indikatoriaus lemputė svirtelėje – moderni techninė detalė istorinę JUNG pradžios datą menančioje LS 1912 dizaino linijoje.

„Ilgaamžis, nepastebimas, tačiau iš tolo aiškiai matomas LED indikatorius aiškiai parodo, kokioje padėtyje yra cilindro, kūgio arba kubo formos svirtelė ir kur yra pats jungiklis. Dėl savo išskirtinio dizaino ir jungimo mechanikos šios serijos gaminiai puikiai atsiskleidžia išskirtiniuose interjeruose“, – neabejoja R. Skurdenis.

Baltas matinis

Ilgametę metalo apdirbimo patirtį JUNG pasitelkė LS 1912 gaminių linijai parinkdama prabangias medžiagas – nuo aliuminio, nerūdijančiojo plieno ir žalvario iki poliruoto chromo.

Matiniai jungikliai. Net tris skirtingas JUNG gaminių dizaino linijas – LS 990, AS 550 ir A FLOW – naujai papildė grafito juodumo ir sniego baltumo jungikliai bei kištukiniai lizdai, taip pat protingo namo sistemų valdikliai. Gilios klasikinės spalvos, visiškai matinis, neblizgus gaminių paviršius ir maloni liesti tekstūra interjerui neabejotinai suteiks dar daugiau unikalios elegancijos.  

 „Tiesa, JUNG savo asortimente turi ir daugiau matinių gaminių. Tai – 63 skirtingų spalvų klasikinio LS 990 modelio gaminiai iš „Les Couleurs® Le Corbusier“  linijos. Taigi, klasikinių juodos ir baltos spalvų papildymas praplečia gaminių dizaino pasirinkimo galimybes“, – tikina R. Skurdenis.

Itin platus ir reguliariai papildomas arba atnaujinamas JUNG gaminių asortimentas, dizaino, spalvų, medžiagų įvairovė šiandien kaip niekada ankščiau atveria ypač plačias galimybes sukurti stilingus namus.

„Juk viskas slypi smulkiose detalėse“, – seną tiesą primena „JUNG Vilnius“ vadovas R. Skurdenis.

PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video