Top Baneris

Jonavoje bus remontuojama Santarvės aikštė

2024 gegužės 9 d.
Jonava Santarves aikste
A. Reipos nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Jonavoje bus remontuojama Santarvės aikštė – po remonto centrinė miesto aikštė prie savivaldybės ir kultūros centro taps patrauklesnė ir patogesnė.

Pastarąjį kartą prieš 15 metų atnaujinta Santarvės aikštė šiandien yra praradusi estetinį vaizdą ir neatitinka savo funkcijų: teritorija neprivažiuojama specialiam ir aptarnaujančiam transportui, nepatogi judėti, rašoma savivaldybės pranešime spaudai.

Projektuotojų buvo prašoma pasiekti, kad dvi skirtingos teritorijos – savivaldybės ir kultūros centro – derėtų ir atitiktų šių dienų miestiečių ir įstaigų poreikius.

Jonava Santarves aikste 1

Aikštės remonto metu planuojama pašalinti esamus laiptus trijose objekto vietose, įrengiant takus pėstiesiems, taip suteikiant galimybę žmonėms su negalia ir mamoms su vežimėliais sklandžiau patekti į abu pastatus. Bus sutvarkytas įėjimas į savivaldybės metrikacijos skyrių.

Tai pat numatoma pakeisti atraminių sienelių apdailą, fontano dangą, įrengti naujų mažosios architektūros elementų, pasodinti naujų želdinių, įrengti naujų šviestuvų.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video