Top Baneris

Istoriniuose rūmuose – aukščiausios klasės viešbutis

2016 gegužės 30 d.
Pacų rūmai („Google Street View“ nuotr.)
Pacų rūmai („Google Street View“ nuotr.)
Pasidalykite straipsniu

Vilniaus senamiestyje, naujam gyvenimui prikeltuose istoriniuose Pacų rūmuose, įsikurs penkių žvaigždučių viešbutis, į kurį ketinama investuoti apie 20 mln. eurų.

Šiuo metu pradėti istorinio pastato, esančio Didžiojoje g. 7, rekonstrukcijos, renovacijos ir statybų darbai. Planuojama, kad viešbutis, į kurį iš viso bus investuota 20 mln. eurų, duris svečiams atvers 2018 metų pradžioje.

Pasak projektą įgyvendinančios nekilnojamojo turto įmonių grupės „Blendas“ direktoriaus Arūno Kuraičio, darbų rūmų komplekse imtasi po dvejus metus trukusių kruopščių istorinių ir archeologinių tyrinėjimų.

„Atsižvelgdami į pastato istorinę ir kultūrinę vertę, visus darbus atliekame laikydamiesi aukščiausių standartų, kad išsaugotume rūmų architektūrą ir autentiškas pastato detales. Šiam darbui pasitelkėme profesionalų – istorikų, archeologų, architektų – komandą“, – teigia A. Kuraitis.

„Dar vieno aukščiausios klasės viešbučio atsiradimas Vilniuje kelia aukštesnę kartelę viešbučių verslui bei atveria galimybę miestui pritraukti daugiau turistų ir verslininkų, besirenkančių tik aukščiausios kategorijos poilsį. Džiugu, kad projekto plėtotojams pavyko išsaugoti unikalią Pacų rūmų architektūrą ir autentiką, kuri puikiai reprezentuoja mūsų istorinį senamiestį“, – sako Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

„Šio projekto iššūkis, kurį priėmėme kartu su komanda, suderinti istorinę ir šiuolaikinę architektūrą. Mūsų užduotis – išsaugoti rūmų autentiką ir užtikrinti, kad rekonstruotas pastatas ir atstatomi rūmų komplekso tūriai sudarytų vieningą architektūrinį ansamblį“, – teigia viešbučio projekto autorius architektas Saulius Mikštas.

Pirmajame viešbučio aukšte bus įrengtos vilniečiams ir miesto svečiams skirtos parduotuvės ir salonai, viešbučio svečių lauks aukščiausios klasės restoranas.

Šiuo metu vyksta derybos su potencialiu viešbučio valdytoju.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video