Top Baneris

Išperkamoji būsto nuoma „Mano numai“ žengs į Taliną

2021 spalio 28 d.
mano numai
Bendrovės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Vilniuje ir Kaune veikianti išperkamosios būsto nuomos („nuomokis ir pirk“) teikėja bendrovė „Mano numai“, veikianti prekės ženklu „Numai“, pranešė žengianti į Taliną.

„Nuomos pajamingumas čia yra tinkamas, o gyventojų skaičius ir jų pajamos stabiliai auga“, – pranešime cituojamas „Mano numai“ vadovas ir bendraturtis Aurimas Čiagus.

Pirmaisiais veiklos metais Taline „Numai“ tikisi panašaus sutarčių portfelio augimo, kokį pasiekė pradėjusi paslaugą teikti Vilniuje – iki 5 mln. eurų vertės. 

„Perkamam būstui Taline taikysime panašius kriterijus, kaip ir Vilniuje. Klientų pasirenkami būstai turėtų kainuoti ne mažiau 50 tūkst. ir ne daugiau 700 tūkst. eurų, nebūti nutolę nuo miesto centro daugiau nei 20 kilometrų bei būti šalia mokyklų, darželių ar maisto parduotuvių“, – teigia A. Čiagus.

A. Čiagus kaip vieną svarbiausių paslaugos privalumų nurodo fiksuojamą perkamo būsto kainą.

„Mes nuperkame norimą būstą ir fiksuojame jo kainą 5 metams, ji per šį laikotarpį nesikeičia. Tokiu būdu galima kaupti pradinį įnašą jau gyvenant savo pasirinktuose namuose. Klientams tai aktualu, kadangi paslauga leidžia greičiau tapti būsto savininkais“, – sako A. Čiagus.

2019 metų gegužę veiklą pradėjusi bendrovė nurodo, jog jau yra įsigijusi ir išnuomojusi daugiau nei 100 būstų, kurių bendra vertė viršija 15 mln. eurų.

Registrų centro duomenimis, bendrovę „Mano numai“ valdo Aurimas Čiagus ir Martynas Kavaliauskas.

 

Šaltinis: BNS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video