Top Baneris

Išmanusis JUNG termostatas – kai dizainas ir technologijos žengia koja kojon

2020 lapkričio 25 d.
V JUNG Maketas 02
JUNG nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Kiekviena interjero detalė tampa ypač svarbi siekiant sukurti harmoningą, iki smulkmenų apgalvotą visumą interjere. Sakydami „kiekviena“, turime omenyje ir tokį inžinerinį elementą kaip termostatas – nepamainomą komfortui užtikrinti, bet visada tarsi šiek tiek iškrintantį iš bendro interjero vaizdo ir tampantį tikru galvosūkiu jį kuriančiam specialistui. Tačiau nebeilgai, nes vokiečių gamintojas JUNG turi ne tik išmanų, bet ir estetišką sprendimą.

Naujasis programėle „JUNG Temperature Config“ valdomas išmanusis patalpos termostatas montuojamas tuose pačiuose rėmeliuose kaip ir kiti šio prekių ženklo apšvietimo sistemos elementai – jungikliai, kištukiniai lizdai, todėl nekrinta į akis interjere.

Būtent rėmelių koloritas ir dizaino variacijų gausa yra didžiausias šio naujojo JUNG termostato pranašumas. Net 96 spalvos ir visos įmanomos JUNG dizaino linijos – nuo klasikinės formos, ryškiaspalvių LS 990 iš „Les Couleurs® Le Corbusier“ paletės iki lygios plokštumos efektą sukuriančių LS ZERO – atveria galimybę paslėpti pažangią technologiją po norimo modelio dangteliu ir mėgautis išmaniai kuriamu komfortu.

Daugiau kūrybinės laisvės planuojant interjerą

Kiek toks platus pritaikomumas iš tiesų lemia? Pasak dizaino studijos „Softdecor“ įkūrėjos, interjero dizainerės Lauros Giržadės, pirmasis įspūdis toks, kad pagaliau rinkoje atsirado ilgai laukta alternatyva, išspręsianti nepalankų techninį niuansą ir suteiksianti dar daugiau laisvės kūrybai.

„Šviesos jungiklių blokelio vieta, kryptis, klavišų padėtis interjero ekspertams be galo svarbi, mat projektuodami dizainą dėliojame ir apšvietimo planą. Tai bene esminis elementas norint sukurti išties jaukų namų ar bet kurios kitos paskirties interjerą. Galvojame apie apšvietimo sistemą detaliai: ne tik atsižvelgiame į apšvietimo blokelio valdymo funkciją, bet ir ieškome patraukliausios vizualinės išraiškos sienose.

Cover

Savo interjeruose siekiu vientisumo, tad galimybė bendrame blokelyje integruoti termostatą, kurio dizainas atliepia visame objekte pasirinktą seriją, man prilygsta tobulybei! Neabejoju, kad galimybė rinktis iš skirtingų spalvų, dizaino serijų tiek man, tiek kitiems interjero dizaineriams padės išsivaduoti iš neretai pasitaikančios būtinybės taikytis prie situacijų ir svarstyti, kaip apeiti ar užmaskuoti būsto statytojo numatytus termostatus, kas yra ypač opi dilema naujos statybos daugiabučiuose“, – sako interjero dizainerė.

Išmanusis JUNG termostatas gali būti komplektuojamas bendrame JUNGiklių bloke arba kaip atskiras taškas. Tokiu atveju jis primintų vienklavišį pasirinktos dizaino serijos gaminį. Esant poreikiui, dangtelis taip pat gali būti žymimas specialiu termostato simboliu.

Nepriklausomai nuo pasirinkimo, siena, pasak L. Giržadės, atrodys daug švaresnė ir pasitarnaus populiarios „mažiau yra daugiau“ idėjos šalininkams: minimalizmą kuriantiems profesionalams ir jo gyvenime ieškantiems klientams.

Patikimą veikimą garantuoja vokiška kokybė

Sutelkusi dėmesį į estetinį gaminio pritaikomumą, JUNG nesileido į kompromisus ir dėl tiesioginės termostato paskirties – „Made in Germany“ kokybės filosofija įpareigojo sukurti pažangų ir patikimą būdą komfortui patalpoje užtikrinti. Keli režimai, atidėto įjungimo arba tam tikros temperatūros numatytu laiku parinktys, galimybė su papildomu davikliu matuoti ir grindų temperatūrą – vos keletas funkcionalumų, kuriais pasižymi šis termostatas.

Programėle valdomas termostatas
Programėle valdomas termostatas.

„Atsisiuntę programėlę „JUNG Temperature Config“, jį gali lengvai valdyti keli naudotojai. Išmaniojo įrenginio ir naujojo patalpos termostato veikimas paremtas mažai energijos naudojančiu, patikimu „Bluetooth Low Energy“ ryšiu, todėl nei interjero kūrėjui, nei juolab pačiam naudotojui nereikia sukti galvos dėl sudėtingo programavimo ar papildomų jungčių,“ – pasakoja jungiklių ir protingų namų sistemų centro „JUNG Vilnius“ direktorius Raimundas Skurdenis. Jo teigimu, pastarieji dalykai nemažai atsieina, tad konkurencinga kaina – dar vienas Vokietijos gamintojo pristatyto produkto pranašumas.

Abu specialistai vienbalsiai sutaria, kad apskritai naujasis termostatas padarys namus išmanesnius ir pasiūlys jų gyventojams didelių investicijų nereikalaujantį kasdienį patogumą. Moderniu, gražiu būstu, primenančiu tuos, kurie vaizduojami kataloguose, gali tapti bet kuri erdvė, o keletas tokių kruopščiai apgalvotų, funkcionalių ir praktiškų sprendimų kaip šis – esminiais akcentais kuriant gyvenimo kokybę ir harmoniją interjere.

Programėlė „JUNG Temperature Config“ yra pritaikyta tiek „iOS“, tiek „Android“ sistemų naudotojams – ją nemokamai galima atsisiųsti iš „App Store“ ar „Google Play“ parduotuvės.

PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video