Top Baneris

Įrankių nuoma: kaip išvengti nesusipratimų darbų aikštelėje ir už jos ribų?

2023 rugpjūčio 18 d.
irankiu nuoma 1 scaled
Pasidalykite straipsniu


Įpusėjus statybų projektams, dažnai tenka iš naujo pergalvoti daugybę aspektų – nuo besikeičiančios sąmatos iki planų, reikiamų medžiagų ir darbo priemonių. Visi darbo eigos metu atsiradę pasikeitimai yra laikui ir lėšoms imlus procesas, kurį gali stipriai palengvinti įrankių nuoma. Tačiau kaip neapsirikti renkantis tinkamus įrankius ir, svarbiausia, patikimą nuomos punktą? Keli patarimai, padėsiantys išvengti nemalonių siurprizų ir potencialių nesusipratimų.

Atsakingai renkamės įrankių nuomos punktą

1. Pasidomėkite atsiliepimais

Jei susiruošėte pasinaudoti įrankių nuoma, tikrai verta daugiau pasidomėti nuomotojo reputacija. Juk nenorite rizikuoti prarastomis lėšomis ar nekokybiška technika, ar laiku nesuteikta paslauga? Pasidomėkite, ką apie pasirinktą tiekėją kalba jau išbandę vartotojai ir atkreipkite dėmesį į įmonės klientų aptarnavimo standartus – visa tai gali būti be galo svarbu ištikus nenumatytiems įvykiams. Geriausia pradėti nuo žinomų ir laiko patikrintų vardų.

2. Rinkitės vietą, kur galite rasti viską

Asortimento dydis taip pat yra svarbus veiksnys svarstant apie įrankių nuomą. Juk statybose laikas yra pinigai, tad važinėti po skirtingas vietas renkantis visą reikiamą įrangą yra paprasčiausiai nuostolinga. Taigi, pasidomėkite ar tiekėjas gali pasiūlyti ne tik grąžtą, ar volą, bet ir stambesnės technikos, arba smulkesnių priedų, kurių jums prireiks darbo metu.

3. Įrankių nuoma turi būti paprasta

Kuo lengvesnis nuomos procesas – tuo daugiau laiko lieka darbams. Tad rinkitės partnerius, kurie užtikrina paprastą ir aiškų sutarties sudarymo modelį, o geriausia, jei viską galima sutvarkyti tiesiog internetu. Venkite puslapių, kuriuose trūksta informacijos arba tinkamo funkcionalumo. Jei kaskart prireikus įrankio teks skambinti ir tikslintis informaciją, sugaišite gerokai daugiau laiko nei reikėtų.

4. Technikos būklė

Pasirinkę technikos ar įrankių nuomą, tikimės gauti jau pilnai paruoštą naudojimui daiktą bei kuo mažiau rūpintis jo būkle. Svarstydami, kur nuomotis reikiamą įrangą, pasidomėkite, su kokiais prekės ženklais dirba įmonė, ar nuolat atnaujina ir prižiūri savo technikos asortimentą. Juk mažiausiai norėtųsi, jog darbų įkarštyje įrenginys sugestų ir sustabdytų visą procesą neribotam laikui.

5.  Garantijos ir draudimai

Technika nuolat genda, tad niekas neapsaugotas nuo nenumatytų įvykių. Netgi išsinuomavusnaujausią ar puikiai prižiūrėtą daiktą, galite patirti nesklandumų, tačiau svarbiausia, kokią pagalbą tiekėjas siūlo tokioje situacijoje. Atkreipkite dėmesį į įmonės garantijų politiką – atsakinga vieta pasiūlys visą reikalingą pagalbą gedimo atveju ir padės jums pašalinti problemą greitai ir be papildomų rūpesčių.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video