Top Baneris

„INVL Baltic Real Estate“ už 2,4 mln. eurų įsigijo pastatą Vilniaus senamiestyje

2021 rugsėjo 27 d.
vilniaus-g-37
Bendrovės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Rugsėjo 24 d. investicijų į nekilnojamąjį turtą bendrovė „INVL Baltic Real Estate“ su VĮ „Turto bankas“ už 2,4 mln. eurų pasirašė sutartį dėl patalpų su žemės sklypo dalimi, esančių Vilniaus g. 37-4, Vilniuje, pirkimo. Bendras įsigytų patalpų plotas sudaro 1552,46 kv. m. (įskaitant 430 kv. m ploto neįrengtos pastogės plotą), žemės sklypo dalies plotas sudaro 0,1185 ha.

„Dalyvauti aukcione ir įsigyti turtą nusprendėme dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, dėl išskirtinės pastato vietos Vilniaus senamiestyje ir mažo atstumo nuo kitų mūsų valdomų patalpų, esančių Vilniaus g. 33. Be to, šis objektas puikiai atitiko Bendrovės investicinius kriterijus – turimos kompetencijos ir reikalingos investicijos į pastato pertvarką leidžia tikėtis, jog pavyks sukurti sėkmingą projektą bei uždirbti didelę grąžą bendrovės investuotojams“, – sako „INVL Baltic Real Estate“ valdančios bendrovės „INVL Asset Management“ nekilnojamojo turto fondo valdytojas Vytautas Bakšinskas.

Pasak V.Bakšinsko, naujai įsigytas pastatas yra saugomas, todėl jo tyrinėjimo, projektavimo ir pertvarkos procesas bus ilgas ir sudėtingas, tačiau, užbaigus pastato projektavimo ir kapitalinio remonto darbus, 2023 metų pabaigoje bendrovė rinkai pasiūlys apie 1500 kv. m nuomojamo ploto aukščiausios klasės biurų pastato antrame ir trečiame aukštuose bei komercinės paskirties patalpų pirmame aukšte.

Užbaigus sandorį Bendrovės valdomo nekilnojamojo turto vertė padidės iki 27 mln. eurų.

Investicijų į nekilnojamąjį turtą bendrovė „INVL Baltic Real Estate“ rugpjūčio 26 d. laimėjo Valstybės Įmonės „Turto bankas“ organizuotą aukcioną dėl šio pastato įsigijimo.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video