Top Baneris

Įkvepianti ZEDO baldų sistema – ir biurui, ir dirbantiems namuose

2022 birželio 29 d.
Biuro interjeras
Donato Vaičiulio nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Pandemija ir karantinas baigėsi, o štai išaugęs darbuotojų poreikis darbo aplinkos, darbo sąlygų lankstumui liko. Jo paisoma, mat daugelyje sektorių susiduriama su žmogiškųjų išteklių stoka, o dėl darbuotojų tenka konkuruoti. Naujoji „Narbutas“ stalų sistema ZEDO sukurta atliepti visus šiuolaikinio biuro poreikius: išsiskiria daugiafunkciškumu, plačiu pritaikomumu formuojant skirtingo tipo darbo vietas ir minimalistine estetika – lengvai įsikomponuoja ir namų aplinkoje.   

Galimybė susikurti tokią darbo vietą, kokios norisi

Naująją baldų kolekciją sukūrė italų architektas ir dizaineris Paolo Pampanoni. Jos išskirtinumas – itin plačios taikymo galimybės. ZEDO stalų sistema gali būti naudojama individualiai darbo vietai sukurti ar stalų junginiams, prie kurių darbuosis visa komanda. O dėl papildomų priestalių ZEDO gali būti naudojama ir pasitarimams, konferencijoms.

narbutas 220617 005
Donato Vaičiulio nuotr.

UAB „Narbutas Lietuva“ dizainerė Greta Žukauskė atkreipia dėmesį, jog būtent dėl itin gerai apgalvotų, funkcionalių ir darbuotojų laisvai pasirenkamų priedų – minimalistinių daiktų dėtuvių ar kelių variacijų stalčių spintelių, kelių tipų prie stalo tvirtinamų lentynų bei priestalių, akustinių PET veltinio pertvarų – ZEDO stalų sistema leidžia sukurti itin personalizuotą, patogią darbo vietą bei suformuoti norimą, savitą jos charakterį.

„Darbuotojams, sugrįžtantiems į biurus iš komfortiškos namų erdvės, galimybė susikurti daugiau individualumo turinčias darbo vietas, su kuriomis lengviau susitapatinti, yra itin svarbu – taip palengvinamas perėjimas iš namų į biuro erdvę, mažinamas stresas“, – sako G. Žukauskė.

narbutas 220617 026

„Darbuotojams, sugrįžtantiems į biurus iš komfortiškos namų erdvės, galimybė susikurti daugiau individualumo turinčias darbo vietas, su kuriomis lengviau susitapatinti, yra itin svarbu – taip palengvinamas perėjimas iš namų į biuro erdvę, mažinamas stresas“, – sako UAB „Narbutas Lietuva“ dizainerė Greta Žukauskė.

Ji pastebi, jog dėl praktiškumo, universalumo ir jaukumo teikiančios estetikos ZEDO gaminiai ne ką mažiau paklausūs ir įrengiant namų biurus: „Stalai bei visi jų priedai yra minimalistinio, lengvo ir net žaismingo dizaino, o subtiliomis pastelinėmis spalvomis dažyti metaliniai elementai bei mediniai paviršiai, apvalios ar užapvalintos detalės suteikia aplinkai šilumos, jaukumo“.

ZEDO stalų ir jų priedų kolekcija turi kelis spalvinius variantus, tad gali būti derinama tamsiuose ir šviesiuose interjeruose.

Darbo vieta, kuri įkvepia  

ZEDO gaminiais ypač akcentuojama įkvėpimo svarba. „Ergonomikos ir kokybės šiuolaikinei darbo vietai nebepakanka. Dar ji turi įkvėpti darbui, pokyčiams, tobulėjimui, kad ir kur bebūtų jūsų biuras – moderniame biurų pastate ar sodyboje“, – sako „Narbutas Lietuva“ dizainerė.

Viena ZEDO įdomybių – trijų tipų lentynos, suteikiančios vis kitokio funkcionalumo. Pavyzdžiui, šoninės lentynos tvirtinamos kaip stalo ar jų junginio užbaigimas, veikia kaip barjeras nuo aplinkos, o lenktos pavienės ar viena virš kitos suneriamos lentynos leidžia atlaisvinti stalą nuo smulkių daiktų, jį tampa patogiau valyti. Už stalą kiek aukštesnė apvali lentyna gali atlikti ir nedidelio papildomo stalelio funkciją. 

Konstruojant stalų junginius, elektros laidai gali būti paslepiami. Sykiu visi stalai aprūpinti patogiai prieinamais elektros blokais – spalvotos metalinės jų dalys yra vienas iš nuosekliai ZEDO stilių kuriančių elementų.

narbutas 220617 012
Donato Vaičiulio nuotr.

Priestaliai – trumpam šnektelti

Dar vienas ZEDO išskirtinumas, suteikiantis daugiau opcijų ir patogumo, yra laisvai pasirenkami prie stalų tvirtinami pasukami priestaliai. Kaip ir apvali lentyna, šie priestaliai yra kiek aukštesni nei darbo stalai, todėl panorėjęs darbuotojas gali pakeisti kūno padėtį iš sėdimos į stovimą. Priestalis gali tapti patogia vieta trumpai šnektelti, pasitarti su kolega – specialiai šiuo tikslu jam galima pastatyti papildomą kompaktišką kėdę.

Prie ZEDO stalų puikiai tiks „Narbutas“ kėdės POLYTONE-L, – abi šias kolekcijas jungia itin artima estetika, medžiagiškumas, spalvos. Yra įprastų ir aukštų POLYTONE-L kėdžių. Kaip kad ZEDO leidžia rinktis iš daugybės priedų, taip ir POLYTONE-L kėdės gali turėti ratukus ar būti be jų, gali būti su porankiais arba be, papildomai gali būti tvirtinamas atlenkiamas stalelis kompiuteriui ar pridedama pagalvėlė – daugiau komforto suteiksiantis fiksuotas kėdės paminkštinimas.

„Manau, šiuolaikiniame biure turi būti ne tik patogu dirbti, bet ir gera būti. Esu tikra, kad ZEDO kartu su POLYTONE-L padės sukurti kokybišką, komfortišką ir sykiu įkvepiančią aplinką nepriklausomai nuo to, kur bus jūsų biuras – mieste ar namuose“, – sako „Narbutas Lietuva“ dizainerė.

 

handshake PARTNERIO TURINYS

pastatas

Svarbiausios architektūros, interjero ir paveldo naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="8"]

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video